Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Valaki segít? Észre...

SOS! Valaki segít? Észre vehető lenne?

Figyelt kérdés

Szóval kémiából azt a feladatot kaptam hogy fakéregből kell sütnöm. Ami a következő módon zajlik:

-a fakérget le kell reszelnem a puha része felül apródarabokra,majd ezt össze keverni vízzel és egy evőkanál ecettel, utána össze főzni.

Szerintem valami cukros szirupnak kéne ebből kijönnie mert ugye a fa cellulózból van és az képes vissza bomlani glükózra. Na ebből kéne ízlés szerint egy sütit összeraknom,én valamilyen grízes dologra gondoltam,és szerintetek észre lehetne venni hogy egy az egész dolgon csalnék egy kicsit,és a fakérgezés helyet egyszerűen cukrot raknék bele? Végül is úgy is egy ilyen cukros szirupnak kéne lennie a végeredmények...



2015. máj. 20. 15:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Ez a tapasztalatleírás eléggé felpörgette az estém hangulatát, legfőképpen a trutymólék szón vidultam :D

Az éjszaka többi részében egész jókedvvel tanulgattam az államvizsga tételeimet :D

2015. jún. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Haha,örülök hogy felvidítottalak :D
2015. jún. 3. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!