Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készítsek szabad...

Milyen ételt készítsek szabad tűzön egy 10 fős gyerekseregnek? 2-7 éves korosztály.

Figyelt kérdés
Van bogrács és tárcsa is.
2015. máj. 20. 10:10
1 2 3 4
 31/35 zolidobos ***** válasza:
100%
Semmilyen úgy nevezett vita nem alakult ki, egyszerűen okoskodni próbáltál, mondjuk kevés sikerrel. Látom nagyon vágod a steak kęszítést is...El kell ismernem, ügyesebb vagy nálam....én még csak gyakorolgatom a főzést...))) Sajnos még nem tudok megfelelni a kényes, kifinomult gasztronómiai ízlésednek. Más kérdés, hogy nem is akarok...Csak a kérdezőnek próbáltam segíteni amagam szerény módján, de szerncsére időben érkeztél, és megmentetted őket a kolbászos paprikáskrumpli borzalmaitól...)))) Már nem is emlékszem, Te mit javasoltál.. Ja! Van érettségim..)))
2015. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 zolidobos ***** válasza:
100%
Megnéztem mégegyszer, de jól eml3keztem, SEMMIT nem javasoltál, csak az "eszet" pr9báltad osztani. Köszönjük Emese...)))( ez irónia volt, segítek....)))
2015. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Ámulok és bámulok, egy egyszerű kérdés alatt micsoda vita alakult ki. Steak-et kizárt dolognak tartom, hogy adnék a gyerekeknek, több okból:

1. nem tudom, hogyan kell elkészíteni

2. nem tudom, honnan szerezném be

3. nincs ennyi pénzem, amiből több kg bélszínt vehetnék

4. a "mifajtánk" meg sem enné. (persze én simán megkóstolnám, de nem hinném, hogy minden hétvégén ezt ennék).

Megvan az effajta ételnek is a rajongó tábora. Ők meg paprikás krumplit nem ennének soha. Nincs is ezzel semmi baj, mások vagyunk, így színes a világ.

Magyarok vagyunk Magyarországon, magyar keresettel, nem véletlen, hogy nem egy elterjedt étel a steak, mind beszerzésileg, mind árban nem könnyen hozzáférhető.

Ellenben vannak ízletes, magyaros fogások, melyek egyáltalán nem nevezhetők ócskának, ha az alapanyagok kiváló minőségűek.

2015. máj. 26. 09:28
 34/35 A kérdező kommentje:

Na, mivel maximalista vagyok, ezért nem fogok soha steak-et készíteni:

[link]

2015. máj. 26. 09:33
 35/35 zolidobos ***** válasza:
100%
Hagyjuk, nem ér ennyi szót az egész..
2015. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!