Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készítsek szabad...

Milyen ételt készítsek szabad tűzön egy 10 fős gyerekseregnek? 2-7 éves korosztály.

Figyelt kérdés
Van bogrács és tárcsa is.
2015. máj. 20. 10:10
1 2 3 4
 21/35 mahjong ***** válasza:
64%

Szia!

Ugyan nem klasszikus bográcsos étel, de abban is elkészíthető: bolognai spagetti. Az iskolában néha besegítek rendezvényeken és a paprikás krumpli mellett ez is nagyon be szokott válni a kölyköknél.

Azért jók ezek az ételek, mert nincs bennük túl sok zöldség. Gyerekek nagyon finnyásak tudnak ám lenni a zöldséges ételekre.

2015. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 mahjong ***** válasza:
100%
Jajj, amit még írni akartam: palacsinta és/vagy a kürtőskalács nagyon jó ötlet nasiba. Csak dugd el amíg főételt nem esznek, különben csak azt fognak enni :D
2015. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 zolidobos ***** válasza:
73%
lehet, hogy nekem van ócska ízlésem, de egy lélekkel, kiváló alapanyagokból főtt paprikás krumplit, bármikor elcserélnék egy hanyagul összedobott steak-ért...Na de nem vagyunk egyformák..szerencsére))))
2015. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
34%
Mit értünk steak alatt? Mert ha azt, amit tényleg jelent, akkor azt ha 1 percig sütöd is ehető (finom) lesz, csak véres. Tudom, hogy a töltottkáposzta-vitézek nem esznek ilyesmit, csak érzékeltetni akartam, hogy nem lehet "hanyagul összedobni". Szerintem eszem is egy steak-et a hétvégén, Neked meg egészségedre váljék a paprikás krumpli. :)
2015. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
49%

Ha te véres steaket adnál 2-7 éves gyerekeknek, esküszöm ifjúság elleni bűntettért feljelentenének!!

Kapj már a fejedhez!

2015. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Szülői felügyelettel szerintem minden gyerek süthet magának fanyárson szalonnát, aki szereti hagymával. Vagy aki nem szereti a szalonnát, az virslit.

Kapnak a kezükbe egy szelet kenyeret amire csöpögtethetik a kifolyó szalonna zsírt.

Így a gyerekeknek is megvan az élményük, hogy mindenki magának süti az ételt. Aki szereti a krumplit az alufóliába csomagolhat és a parázsban megsütik. Mellé tejfölös, mártogatóst lehet készíteni.

A sült szalonna és a kenyér vagy krumpli mellé lehet szelni uborkát, paradicsomot, retket, paprikát, salátát, répát, stb-t.

2015. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25%
18:08! Hol írtam, hogy azt adnék? Az érettségin azért átmentél, vagy nem volt szövegértés? Mondjuk azért érdekelne, mi baja lenne tőle.
2015. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

Mert a kérdés az volt, te szerencsétlen. Jobb lenne, ha arra koncentrálnál és nem másokat aláznál.

Jó, hogy eddig nem jártál erre, egészen jól meg volt az oldal becses válaszaid nélkül is.Ezután is szívesen nélkülözzük értékes válaszaidat...

2015. máj. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
25%
Igen, és válaszoltam is a kérdésre. De aztán vita alakult ki a paprikás krumplinyomóval. Az utolsó válaszom konkrétan egy valakinek szólt, és nem arra vonatkozott, hogy azt egyék a gyerekek. Érdekes módon, én mindig meg tudom oldani személyeskedés nélkül. :) Ne húzd fel magad nagyon, még a végén stroke-ot kapsz. :)
2015. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
65%

Miattam ne aggódj, szivi :D

A te fejedre kellene abroncs, hogy a nagy észtől szét ne robbanjon...

2015. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!