Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkecombot sütök, a spárgát...

Csirkecombot sütök, a spárgát és a brokkolit berakhatom mellé a tepsibe?

Figyelt kérdés
Nincsen kevem még gázon főzőcskézni ,finom lesz ha megsütöm egyszerűen a hús mellett ? nem szárad ki ?
2015. máj. 18. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha bele is teszed, csak később tedd mellé. Azért -szerintem- ezek a zöldségek nem sütnivalóak.

Én vajon , vagy olivaolajon párolom, igazán nem sok idő és így igazi friss, tavaszi íze marad.

Persze sütve is jó lesz, de nem az igazi.

2015. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Sütheted, és finomak is lesznek, de nem olyan, mintha föznéd, sokkal roppanósabbak maradnak.

De egyrészt nem kell nekik sok idö - max fél óra, másrészt valahogy különítsd el a hústól: pl alufóliából csinálj egy "tálcát" és úgy tedd a sütöbe, mert így jobban megmarad az íze, de elvileg lehet a hús mellé is.

2015. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha együtt sütöd,akkor átveszi a csirke fűszereinek az ízét,a zsiradék miatt pedig finom szaftos lesz:D. A párolás az,amikor gőz fölött puhítod,nem amikor zsiradékon odateszed- az sütés... Én párolva és együtt sütve is szoktam,mindkettő nagyon finom.
2015. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sütőzacskóban esetleg ? Vagy akkor lesz a legfinomabb ha megfőzőm igaz ? :d
2015. máj. 18. 16:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én pont azt szeretném,hogy jó puhák ,krémesek legyenek . Mostanság mindig serpenyőben csinálok sült zöldséget,akkor jó ropogósak maradnak,de már unom és nem erre vágyom most . A húst és sütőzacsiba tettem végül . A zöldség még az asztalon van :D
2015. máj. 18. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
A sütözacskó jó ötlet, abban meg tudod egészen puhítani.
2015. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Jó lesz a sütőzacskó, abban egyszerre betehetesd a húst és a zöldséget.
2015. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

ne sütőzacskóban, egészségtelen műanyaggal ne tedd tönkre az ételt!

tedd mellé nyugodtan a zöldségeket, csak kicsit később. legyen alatta valamennyi víz meg vaj.

2015. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Semmi baja nem lesz a sütőzacskótól,nem azt tervezem megenni.


Egyébként ha érdekel valakit az évszázad kérdésének a megoldása a hagyományos tepsi + alufólia megoldás lett ,mert nem fért be egyszerre a hús és a zöldségek a sütőmbe :-/ így kicsit tovább tartott,de az eredmény nagyon jó lett ,köszi a válaszokat !:D

2015. máj. 18. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Istenem...a sütőzacskót épp úgy fejlesztették ki,hogy hőálló és nem szabadul ki belőle a káros anyag.
2015. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!