Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányom megunta a tízórai...

Lányom megunta a tízórai szendvicset! Mi mást lehetne neki készíteni?

Figyelt kérdés
14 éves, fontos, egészség táplálkozás idősza. Egyszerűen már herótja van a szendvicstől, akárhogy válogatom a töltelékét.Nem nagyon eszik sajnos gyümölcsöt.Ötlet?
2010. febr. 23. 22:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!

Nagyon tetszik ez a pizzás étel, már ha nem is neki, de nekem ki kell próbálni!

Köszönöm még egyszer!:)

2010. febr. 25. 08:01
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

szia!

őszinte leszek, nem nagyon tudom, mit/mennyit ehet egy cukorbeteg, csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani. nagyon unom a szendvicseket, ebben az is közrejátszik, hogy a szüleim sajnos nem vásárolnak nekem 7 nyelven beszélő szendvicsbevalókat, meg a másnapos zsömle sem olyan finom, stb.

nagyon sokszor viszek főtt ételt, pl csirkét rizzsel, halat párolt zöldséggel, tésztát, olyan dolgokat, amik melegítés nélkül is finomak. egy ételes dobozkába rengeteg finomságot be lehet pakolni, salátától kezdve a levesig. :) jó lehet akár az is, ha gabonapelyhet visz magával a dobozban, és mellé fél literes üvegben tejet, csak ráönti, és kész. ha szeretsz sütni, süss otthon péksütit.

2010. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Csirkemájat pirítottam hagymán és nagyon finom lett zsemlébe töltve.De az előttem írók már szinte minden variációt leírtak.
2010. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
csinálj a szenyónak mókás arcot :DD akkor megjön a kedv és megeszi :DD
2013. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!