Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányom megunta a tízórai...

Lányom megunta a tízórai szendvicset! Mi mást lehetne neki készíteni?

Figyelt kérdés
14 éves, fontos, egészség táplálkozás idősza. Egyszerűen már herótja van a szendvicstől, akárhogy válogatom a töltelékét.Nem nagyon eszik sajnos gyümölcsöt.Ötlet?
2010. febr. 23. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a turmixitalokhoz vihet magával gabonaszármazékokat is (pl. zabpehely, zabkorpa stb.). Isteni gyümölcsturmixokat lehet variálni, szinte végtelen a számuk. Mézzel is ízesíthetitek. A lényeg, hogy csak a helyszínen érdemes beletenni a gabonát, hogy ne ázzon szét. Egyébként te magad is csinálhatsz házilag müzlikeveréket (sokkal egészségesebb, mint a bolti, mert az tele van hozzáadott cukorral): gabonákat összeválogatsz, és hozzákeversz dióféléket, aszalt gyümölcsöt.
2010. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

1.) Nem arról van szó, hogy inkább zsebpénzt szeretne, mint az osztálytársai, és ő szeretné megvenni belőle a kaját a suli büfében? (persze chipset meg csokit).

2.) Ha esetleg előző este készíted a szendvicset, és egy éjszakát a hűtőben tölt, akor nem lesz valami jó íze másnap.

2010. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a növényi pástétomokat! igazán sokféle képen elkészíthetőek.


[link]

2010. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%

-14 évesen te csinálod neki a szendvicset.

-Elege van szendvicsből.

-Nem eszik gyümölcsöt.


Nem kényeztetted te el? Ennyi idősen már ő csinálhatná magának, valamint át kellett volna lépnie azon, hogy kényeskedik az étel miatt. Ezerféle szendvicset ki lehet találni, valamint az is természetes, hogy a suliban szendvicset eszik, otthon meg főtt kaját.

Gyümölcsöt meg azért nem eszik, mert nem így nevelted - ha minden nap több kiló gyümölcs-zöldség állt volna a rendelkezésére kiskora óta, akkor tök természetes lenne neki, hogy egyen gyümit, minden nap.

2010. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Szerintem adj hálát az égnek azért, hgoy a gyereked változatosan akar táplálkozni. Az nem önállóságra való nevelés, hogy pénzt adunk a gyereknek, hogy vegyen magának vmit... Ma a gyerekek tök vacak kajákat esznek össze-vissza, örülj, hogy a tiéd nem ilyen.
2010. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én a 19 évesnek bentót készítek, újabban. Mert nem ebédel benn.Ha megismerteted vele, hogy mi ez, akkor imádni fogja, ebben a mangás világban. 100 ft-os boltban 200 ft-ért vehetsz bentós dobozt, vagy a müllerben.


A lányoddal együtt is elkészíthetitek előző este, legalább ügyesedik a konyhában.



[link]

[link]

[link]


Az irígyeket megnyugtatom, mikor kilenc éves volt, aKKOR NEKEM IS Ő CSOMAGOLTA A SZENDVICSET. mOST ÉN JOBBAN RÁÉREK, EZÉRT MOST ÉN KÉSZÍTEM NEKI.

2010. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Náluk( fenti lány) van mikro.

A vivendő melegszendvics miatt írom.

2010. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Sok-sok tippet kaptam, nagyon köszönöm!

Azért csinálom én neki a kaját, mert reggel még pont belefér és pont kijön időbe is. Igen, én is örülök, hogy változtatni akar.

Szó sincs arról, hogy pénz kéne neki, ha kér akkor adok neki felelőségteljesen.

Elfelejtettem egy nagyon fontos dolgot említeni:Cukros a lányom!!

Ezért nem eszik almát meg ilyen dolgokat...

Nagyon tetszenek az ötletek, köszönöm!:)

2010. febr. 24. 13:36
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

hehe, én is cukorbeteg vagyok, én írtam a korpás cuccokat :) nekem naponta 6 adag kaját kell összekészítenem magamnak úgy, hogy változatos legyen. néha tényleg unalmas tud lenni, amit összekészítek!!!

akkor a gabonafélék különösen jók, mert elhúzódóan és kisebb ívben emelik a cukrokat. tényleg csináld otthon, mert a bolti nagyon vacak. a nyers zöldség szintén kevésbé emeli a cukrot.

2010. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tojasrantotta puffasztott rizzsel, valami salata (pl paradicsom, uborka, kukorica, tejfollel es majonezzel, esetleg naturan sutott csirkemellel es hozza piritos), peksutemenyek, joghurt, gabonapehely:) ezeket szoktam en vinni
2010. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!