Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukak, ti hogy tanultatok...

Anyukak, ti hogy tanultatok meg fozni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én meglepő módon a páromtól tanultam meg főzni.
2015. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Anyukámtól, amit láttam, meg a szakácskönyv csodája segített.
2015. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kinyitottam a szakácskönyvet... összeírtam mi kell az adott ételhez, bevásárolta, követtem a leírást, majd lezártam a tűzhelyet :) volt ami nem lett finom, de belejöttem, most már szakácskönyv se kell, 10 év után annyi recept van a fejemben, hogy új ételeket is megcsinálok leírás nélkül. te is belejössz ha nekikezdesz, a kezdeti sikertelenségeken meg lépj túl
2015. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kloetta válasza:

ha nem a legfinomabb a férjem akkor is megeszi szerencsére :)

a net nagy segítség, a legalapvetőbb dolgokat is megtalálod és kb bocsánat a kifejezésért, de a legügyetlenebbeknek és butábbaknak is vannak fent receptek ( én pl sütit soha nem fogok megtanulni sütni, a sima piskóta is sok néha) :)

2015. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teljesen magamtól, ahogy sütni is, de nekem jó érzékem van hozzá. Mindent elsőre megcsináltam kiválóan, a legbonyolultabb sütiket is. :)

A szüleimtől semmit sem tanultam, nem engedtek a konyhában tevékenykedni.

2015. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok: nekem 1 év sem kellett, hogy minden mérés nélkül bátran nekiálljak bárminek. Ösztönösen tudom, mibe mennyi kell, nekem egy új recept megtanulása a neten abból áll, átolvasom, aztán magam összeállítom úgy, ahogy én azt megfelelő arányúnak látom.
2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tiniként is főztem magamnak, ha úgy hozta a helyzet, először nyilván egyszerűbb ételeket: paprikás krumpli, aminek a nevéből sem bonyolult a hozzávalókra következtetni, meg aztán nem csukott szemmel járkáltam otthon, láttam hogyan főz nagymamám, édesanyám, nem voltak ismeretlenek a hozzávalók. Olyat főzni, amit még nem készítettem: internet vagy telefonos segítség a családtól. :)
2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wiky93 válasza:
Magamtól.. 18évesen páromhoz költöztem, teljesen magamtól kezdtem el főzni megnéztem interneten egy receptet és kész ja és nem méricskéltem soha semmit! Mint ahogy most sem..
2015. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kislány koromban anyukámtól, aztán, amikor saját konyhám lett, már tapasztalt, jól főző menyecske lettem :)

Persze akkoriban szakácskönyvet is használtam, érdekelt mások konyhája is, sok jó tanácsot megfogadtam másoktól is.

Most is szívesen olvasok sütésről-főzésről, és vallom, hogy mindig lehet tanulni valamit.

2015. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész kicsi koromtól segítettem a konyhában, rámragadt a tudás.
2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!