Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valaki rajtam kívül aki...

Van valaki rajtam kívül aki szereti a bundás kenyeret lekvárral enni?

Figyelt kérdés
Még soha nem találtam 1 embert se aki szeretné.. :D

2015. jan. 23. 15:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
én mustárral és vajjal eszem
2015. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát sok érdekes van, de szerintem a lekvár+lila hagyma a legbrutálisabb :"DDD De ez hogy juthat eszébe bárkinek is, hogy a lekváros bundás kenyeret lila hagymával egye? :DDD Mondjuk a sajt+cukor+ketchup se semmi.... Én is baracklekvárral szeretem :D
2015. jan. 23. 20:33
 13/20 anonim ***** válasza:

:) Nekem a bundas kenyer alapbol sos etel, de el tudom kepzelni, hogy edesen is finom, ha sutes elott nem sozod a tojast. Egy kicsit a french toastra hasonlit nekem, az fahejjas.

En sem atlagosan eszem, mert en eloreszeletelt tonkoly toastbol csinalom (Ceres), es a nyers tojashoz reszelek rengeteg sajtot.:) Ez mar igazabol sajtbundas kenyer.

2015. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az is tök finom *-*
2015. jan. 24. 00:30
 15/20 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Szederlekvárral kipróbáltam. Marha finom :D

2015. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ugyeeee? *-* Dejóó :D És tényleg kipróbáltad :D:)

Szerintem is nagyon finom, nekem baracklekvárral a kedvencem :)

2015. jan. 24. 12:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Én tejföllel szeretem, meg lila hagymával.
2015. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem eszem kenyeret, de dögöljek meg, ha ezt a lekváros-lilahagymás változatot nem kóstolom meg!
2015. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 framina válasza:
Jézusom, és én azt mondtam anyámnak hogy bizarr az izlése mert májkrémmel eszi a bundáskenyeret.....a lilahagyma-lekvár combo nem is olyan bizarr, mert a lilahagyma-lekvár finom, de azért ne vessetek meg, de nem enném, én csak simán sósan, max egy kis reszelt sajt ráolvasztva teával tipus vagok......de azért jó étvágyat hozzá:)))))
2015. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem szabad beszűkülni a sós étel - édes étel kategóriákba.

Van olyan étel, ami sós is és édes is. Pl. Túrós csusza szalonnával és porcukorral. Sőt, szinte minden édes sütemény tésztájába kell só, és szinte minden sós ételnek jót tesz egy kis cukor.

2018. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!