Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi finomat főztök ma?

Mi finomat főztök ma?

Figyelt kérdés
:)
2014. nov. 3. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most állok neki egy jó kis lecsónak, amibe beleteszem a tegnapról megmaradt sültcsirke combokat kicsontozva.
2014. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Most még van egy tányér húsleves

Tegnapról sült csirke-comb, azt mustárral majd csak el leszek vele.

Vacsira készítek túró-gombócot

2014. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Én nagyon sok mindent fogok még nem tudom mit, mivel felfogjuk a konyhát újítani, festés, új bútor, miegymás lesz, így szét lesz bombázva az egész. Ideiglenesen lesz egy másik konyhánk az alapvetőknek hűtő, mikró, stb... be lesz ugyanúgy kötve a konyha melletti nagyszobában amit jelenleg csak tárolónak használunk mivel újítás alatt van a házunk, a párom direkt azért vett ki ma félnap szabit hogy délbe hazatudjon jönni és segíteni a főzésben szerencsére sok minden van nekünk elrakva a fagyasztóba így is, de így is csinálunk 2 napra elegendő lecsót, rakott krumplit meg betáraztam néhány mirelit kajával mivel csütörtökön programunk lesz így gyors kaja kell arra a napra is. kb 2 hétre készülök előre, mert a gáztűzhelyem 2 hétig nem lesz használható így főzés nagyon nem lesz mert abba a kisszobába nagyon nem akarok párásítani sem mivel ott nincs 1 csempe sem meg az a szoba lesz a következő amit felújítunk így nagyon összedzsuvázni sem akarjuk mert a fal már le lett meszelve csak még színezve lesz és nem akarjuk hogy a sok ételmaradék meg olajfolt összekenje mert akkor csúnya lesz. Konyhánk mert teljesen szét lesz bombázva mert a szennyvíz elvezetés is át lesz variálva és a padló egy részét is felbontják a páromék mert úgy is új járólap kerül oda.
2014. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Tegnapról van húsleves, emellé lecsós húst készítek krumplipürével
2014. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma csak rántottát meg talán a pagodakarfiolt is megcsinálom tejföllel, holnap lesz paprikáscsirke.
2014. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kelkáposzta főzelék fasírttal.
2014. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hmm ez mind finom :D en tejfolos gombaporkoltet csinaltam nokedlivel meg borsolevest :)
2014. nov. 3. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurti levest.
2014. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mai ebéd a tegnapi maradék lesz, milánói sertésborda.


Holnap-holnaputánra ebédre paprikáskrumplit fogok főzni, a vacsora saláta lesz.

2014. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapról maradt húsleves meg brassói. ( hétfőn általában a vasárnapi maradékot esszük mert mindig marad bőven)


És csináltam még lekváros zsemlerakottast.


A holnapi ebéddel vagyok bajban...nincs ötletem.

2014. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!