Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi finomat főztök valentinra...

Mi finomat főztök valentinra -baba mellett?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne már végre egy romantikus este...
2010. febr. 8. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én kókusztekercset készítek az "uramnak", mert nagyon szereti. Mi minden este töltünk egy-másfél órát kettesben. Ez számunkra romantikus.
2010. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de nem attól lesz egy este romantikus, hogy valentin nap van! Ha szeretnél egy romantikus estét a férjeddel szerintem bármikor (persze babótól is függ) megtehetitek. Mert pl. mi arra a biztosíték, hogy épp valentin napon fog a baba időben elaludni, nem fog felsírni stb...?! Ez a valentin nap akkora b@romság, nehogy már csak ennyitől legyen romantikus egy este!!!
2010. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Utolsóva egyet értek. Nekem ne szabja meg senki, hogy melyik nap töltsek el egy romantikus estét a párommal.

Amúgy meg szerintem ez is Murphy. Tuti az nap este lenne a legnyűgösebb a gyerek, amikor én 3 fogásos valentin-napi vacsorát főzök, és 5 percenként kéne rohangálni hozzá.

Én akkor romantikázok a férjemmel, ha tudom, hogy a gyerek aznap végképp kiütötte magát és nem lesz este hiszti az elalvássa, időben lefekszik stb.

2010. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
nyálas amerikai hülyeség
2010. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Már bocsi,de nem a véleményetekre volt kíváncsi!! Azt kérdezi mit főztök valentinra-baba mellett??? Ha Nektek nem szimpatikus ez az "ünnep" tartsátok már meg magatoknak a véleményeteket!!!!!!

A kérdésre válaszolva:

Természetesen azt ami a kedvence a férjnek. Én csilis babot csinálok,hogy a kedvében járjak.

Vagy vmi rakott dolgot is meg lehet oldani. Desszertnek meg ha nincs idő sütire,akkor puding,vagy egy tábla csoki,esetleg eper-tejszínhab,pezsgő ;P és TE :D

2010. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Én is a kedvencét főzöm ^^ Nem nagy cucc, Spagetti Carbonara ^^


A desszert én leszek...szó szerint ^^

2010. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

::::::::...ez nem arról szól,hogy ez az egyetlen este amikor együtt lehettek...nem ezt szabja meg senki...ez a Szerelem megünneplése...mint egy szülinap, vagy a karácsony.Miért kell felháborodni mert valaki szeretné megünnepelni? BAKA


^^

2010. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, Te látod jól. Köszi.
2010. febr. 10. 20:19
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

16:14-essel es 20:07-essel ertek eggyet!!!

Amugy miert kell bunkonak lenni?Raadasul nem a kerdesre valaszoltak sokan.

Kedves Kerdezo:ne torodj veluk.Nekik valoszinu nem fontos a romantikazas.Orulok h neked fontos es azon gondokozol h lephetned meg parodat.Baba mellett is kell az osszebujas.

Amugy en is a ferjem kedvencet fozom:csirke porkolt,nokedlivel.Sutin meg gondolkozok a palacsinta a kedvence de az sok lenne mar a porkolt melle.

[link]


Innen szoktam szemezgetni es valoszinu ezt a Raffaello szeletet fogom megsutni mert nem reg sutottem es nagy sikert aratott.Nagyon egyszeru es nagyon finom:)

2010. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

Basszus miért nem a férjetek kényeztet titeket, ő is főzhetne...

Amúgy én nem főzök semmit, kap tőlem csokit, remélem én is.

ha nem szoptatnék, valszeg pezsgőznénk, vagy valami ilyesmi.

2010. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!