Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi finomat főztök valentinra...

Mi finomat főztök valentinra -baba mellett?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne már végre egy romantikus este...
2010. febr. 8. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

"Nekik valoszinu nem fontos a romantikazas"


nekem a romanrtikázás mást jelenet, attól még , hogy nem főzöcskézek, és nem sütök szív alakú süteményeketelőző, még szerethetenm a romantikát

de ez a csinált ünnep inkább a giccsról szól

2010. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Na jó most fejezzük be.Elegem van már abból,hogy ebben az idióta gyerekvállalás topikban mindenki mindenkinek ellensége.Miért kell szapulni egymást?Miért kell ennyire hangoztatni,hogy a valentin nap egy nagy sz@r?Lehet giccses de van aki szereti a hagyományokat,mégha nem is régi.

De nemcsak a valentin nap...itt mindenki egymásnak ugrik ha a másik valamit nem úgy csinál mint ő.


Fejezzétek be kérlek szépen,anyák vagyunk nem vaddisznók akik elé ha makkot vetnek rögtön ugranak egymásnak :(



^^

2010. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vagyok itt (sem) senkinek az ellensége, annál is inkább,mert senkit nem ismerek személyesen, de nem értem miért kell lepontozni azokat, akik rühellik ezt a mondvacsinált ünnepet. Elméletileg itt bárki elmondhatja a véleményét! Amúgy meg akinek ez a fontos, hát romantikázzon valentin napon, akiknek meg a romantika fontos azok úgysem egy bizonyos naphoz kötik ezt:)))
2010. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Én sajna nem tudok készülni semmivel, mert hulla beteg vagyok és a fiam is és nem hiszem hogy meggyógyulnánk vasárnapra. De azért tetszik az a raffaelos recept és az én párom is imádja a kókuszos sütiket :) Lehet, hogy valamikor megcsinálom.


Más: Azért kell lepontozni ITT, EBBEN AZ ESETBEN a másik véleményét, mert NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOLT ÉS MÉG AZT IS BUNKÓN TETTE!!!! (még ha esetleg valamiben igaza is volt, mert tényleg bármikor lehet romantikázni, de nem ezt kérdezték) ha nem tűnt volna fel. Mindenki döntse el ki milyen ünnepet tart. Nekem az sem baj ha ti nem karácsonyoztok, névnapoztok, stb.

2010. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt kérdeztem, baba mellett mit üttök össze a párotoknak?? De megmagyarázom: imádok főzőcskézni, azért főzőcskézek, kikapcsol, kiélem a kreativitásomat. Mi is próbálunk kettesben lenni, de mi is betegek vagyunk mostanság és gondoltam, felüdülés lenne kicsit csacskaságokat suttogni egymás fülébe, erre épp kapóra jön ez a szegény Valentin.
2010. febr. 11. 13:35
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Én szülinapi menüt főzök ebédre (húsleves, töltött hús, krumlipüré, tejfölös-gombás csirkepaprikás nokedlivel,joghurttorta) mert a nagyobbik lányom valentín napon lesz 2 éves. A kicsi 4 hetes,így örölük,ha eltűnik a vendégsereg (nagynénik, nagybácsik, unokatesók), mert mindenki most jön megnézni a kicsit is. Este meg jó éjt puszi és alvás :-)

Ennyit a romantikáról, és ez így lesz minden évben :-(

2010. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!