Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi finomat főztök holnap?...

Mi finomat főztök holnap? Írnátok valami gyors receptet? Ami finom és gyorsan elkészül.

Figyelt kérdés

Mi finomat főztök holnap?Írnátok valami gyors receptet?

Ami finom és gyorsan elkészül.


2010. júl. 14. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy csomag spagetti kifőz. 20 deka tarja kockára vág, összeforral egy doboz tejföllel, három négy gerezd foghagymával, só bors, sajt, aztán csókolom. Összvissz negyed óra. Képtelenség a konyhába szüttyögni fél óránál tovább.
2010. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hideg gyümölcsleves? A hivatalos receptet nem tudom, nálam konzerv gyümölcs levével, tej, joghurt, fűszerek. Esetleg hideg pudingpor, tejszín, stb.
2010. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk túróstészta sok tejföllel + dinnye lesz a menü :) Én se bírom a konyhában a meleget.... igyekszem olyat találni, ami nem melegíti fel a levegőt. Előtte pár napig hideg kajákat vacsiztunk.
2010. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nagyon lassú vagyok a konyhában,elég sokat tudok szöszmötölni a legegyszerűbb kajával is, de ha krumplihoz nyúlok abból mindig gyorsan lesz valami!


A tészta is ilen bármilyen szósszal (csak mi nem vagyunk tésztások)


Tejbegríz,az is gyors.


Bármilyen hús,felszeleteled,befőszerezed, teflonban átsütöd,mellé valami saláta vagy főtt krumpli köretnek... Ezek jutnak eszembe.

2010. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ma baracklevest főztem, hamar megvan, halat rántottam ki + rizst főztem, anya meg küldött kakaós csigát és túrós batyut! Minden elfogyott....holnap viszont takarítani akarok...köménymagleves+pirított kockával és mákos tészta, vagy lehet mákos gubát csinálok, ha lesz időm! 5 és fél hónapos baba anyukája
2010. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi cicerkét csináltunk, és be is vertük!
2010. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rántott tök, krumpli püré,zöldbab leves. Este már bepaníroztam a tököt,leves üveges zöldbabból így gyorsan megvan,reggel apa 6 ér haza felkelek és gyorsba megfőzök. Mire a lányom felkel már kész is minden!
2010. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Off. Mi az a cicere?
2010. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:D Tócsni, lapcsánka, lepcsánka, cicere :) Ki hogy hívja.


Nálunk egyébként tejfölös krumplileves volt ma az ebéd, majd vacsorára is ezt ettem, de akkor már hidegen. :) Imádom.

2010. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
OFF. nálunk a cicere az tócsi :))
2010. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!