Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykaragut szeretnék csinálni...

Pulykaragut szeretnék csinálni, tejszín vagy tejföl helyett tehetek bele tejet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hogyne, pulyka helyett meg répát.
2014. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy recept ahol tejet írnak helyettük, de csak ez az egyetlen egy, azért kérdem jó lesz e úgy
2014. okt. 9. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Tehetsz bele, de csak keveset tegyél.
2014. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, persze, a tejet kis liszttel (habverővel ) teljesen csomómentesre kevered, és ugyanúgy lehet vele sűríteni, mint tejföllel vagy tejszínnel.

nyilván az íz nem ugyanaz, de, ha csak tej van pl otthon, akkor azzal is elkészítheted.

A párom nem szereti sem a tejfölt, sem a tejszínt, így én gyakran használom a tejes-lisztes habarást.

Egy kis mustár a pulykaragunál csodát tehet, ha teszel a habarásba. nagyon kellemesen pikáns lesz.

2014. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem finom lesz akkor is, ha nem teszel bele tejszint, tejfölt, és tejet sem, én sem szoktam mindig, ha készen van, megszórod jó sok apróra vágott petrezselyemmel.
2014. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megcsináltam, tejjel is finom lett:)
2014. okt. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!