Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A recept 5 dl tejszínt ír a...

A recept 5 dl tejszínt ír a mai ebédhez. De nincs annyi, keverhetem tejszínnel? Fele-fele arányban szabad? Vagy a tejszín helyett csak tejföllel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2010. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez értelmetlen kérdés... 5dl tejszint ir a recept de nincs itthon annyi, keverhetem tejszinnel ? :S

keverd a tejszint tejjel.

2010. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom tejfölre gondolt. De amúgy szerintem igen:D én is csináltam már. jó nem teljesen olyan íze lett de nagyon finom lett.
2010. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen tejfölre gondoltam, fel sem tűnt idáig hogy mit írtam, bocsi. Mostanában kicsit szét vagyok csúszva:)
2010. jan. 13. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

szia! nyogodtan keverheted a tejszínt tejföllel egy kicsit savanykásabb lesz, de mindenképpen finom.nekem a múltkor tejföl nem volt otthon, viszont volt egy doboz natúr vajkrém. ebből higítottam tejjel tejfölsűrűségű

cuccot és tökéletes volt, senki nem reklamált.

egy konyhában semmi sem lehetetlen, mindig e kényszer szüli az ötleteket.

üdv:-eri-

2010. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi. Én nem vagyok ennyire bátor, még csak most költöztem külön anyutól és nem sokat tudok. De jó hogy van hová fordulni segítségért:))
2010. jan. 14. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! -eri- vagyok,nyugodtan kérdezz bármikor, én ugyan a őskövület vagyok, de a tapasztalataimat, sikereimet, kudarcaimat szívesen osztom meg másokkal, főleg nagyon szimpatikus,ha fiatalok törekednek arra, hogy elboldoguljanak a konyhában.Ne keserítsen el,ha valami nem úgy sikerül, mint ahogy "anyu szokta", a saját tapasztalataidból tanulsz a legtöbbet.

szeretettel üdvözöllek.-eri-

2010. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed nagyon aranyos vagy:) Sajnos kevés ilyen ember van mint te, és ez jól esik még ha csak főzésről is van szó. Nagyon bátortalan vagyok még, mert az elején nagyon sok minden a kukában landolt, volt ami még ki sem hűlt, és így nem merek próbálkozni. Annyi új van még amit szívesen megfőznék, csak a baj az, hogy egy nokedlit, vagy ami még jobb, egy grízes tésztát nem tudok megcsinálni, mert a végeredmény borzalmas. Ezek után meg már nem szívesen állok ugyanannak neki. De itt jó hogy lehet kérdezni, mert ha anyut mindenért felhívnám, akkor minden nap beszélnénk:) köszi még egyszer, Kata
2010. jan. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!