Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok, tudtok főzni?

Lányok, tudtok főzni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább tanuljanak meg a fiúk, mert többség már úgy sem tud/fog?

21/F



2014. júl. 13. 19:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányaim tudnak.
2014. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

igen

13 évesen kezdtem, 14 évesen pedig már volt, mikor rámbízták a családi vacsit vagy egy nyári ebédet. Most meg már én főzök minden nap a szünetben. Az a jó, hogy semmiből főző tipus vagyok. Anyám szerint jobban főzök nála :)

De sütit kifejezetten sütni nem tudok.

17/L

2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, 5 éve vezetek háztartást, ennek ellenére azt kell, hogy mondjam NEM tudok főzni.

Persze recept alapján sokmindent el tudok készíteni, de csak pár dolog van, amit mindenféle méricskélés, cetlizgetés nélkül ránézésre is el tudok készíteni, és a végeredmény is jó lesz. Illetve hiányzik még az a rutinom, hogy érzésre tudjam, mi mennyi idő alatt készül el (a húsokat pl. rendszeresen túlsütöm emiatt :S )

2014. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Természetesen tudok, de a párom is. Viszont ő nem gyakorolja sűrűn, inkább rám hagyja a sütést-főzést.
2014. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Én tudok főzni, igaz nem mindent, de éhen halni nem kell :) kb 3éve fözök nap mint nap, néha rendelünk vagy elmegyünk vhova, de 98% ban itthoni koszt van :).

Férjem nem tud -azért ha valamiért egyedül van csinál magának/pörkölt, paprikáskrumpli ilyesmik/-

De nem is várom el tőle, szeretek a konyhában lenni.

24N

2014. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!