Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek a pizzateszta...

Mit tegyek a pizzateszta tetejere, hogy nagyon finom legyen a gombas pizzam?

Figyelt kérdés

Az uveges gombat csak forro olajon paroljam meg, v. rendesen porkoltet sussek a gombabol es ugy tegyem a tesztara?

Most van itthon gomba, paprika, mozzarella sajt es fuszerek. A daralthusbol csinalok porkoltet, az is mehet a teszta tetejere?


2014. júl. 2. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nyersen is rátenni a feltétre a gombát, ilyenkos én hagymát dinsztelek kis olajon, adok hozzá kevés pirpspaprikát, oreganot, bazsalikomot, majd összevágott paradicsomot, kis cukrot, sót, és addig főzöm míg a paradicsom szét nem fő, néha kevés vizet is kell aláönteni, végénszoktam hozzáadni kevés ketchupot is, persze csinálhatod süritett paradicsomból is. Ezzel kenem meg a pizzatésztát, majd a vékonyra szelt gombát ráteszem és utána a reszelt sajtot, vagy vékonyra szelt pizza mozarellát. Szoktam csinálni pörköltösen is a gombát, adok hozzá ketchupot és akkor ezt kenem a pizzatésztára, majd mehet rá a sajt. Valamelyik nap maradt lecsó, akkor azzal kentem meg a tésztátm reszeltem rá ssajtot és megsütöttem, így is nagyon finom volt.
2014. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!