Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnatok olyan eteleket,...

Irnatok olyan eteleket, recepteket, amelyek nem tul hizlaloak?

Figyelt kérdés
Nincs otletem, hogy mit kene sutni/fozni, ami nem is tul hizlalo, de finom is.

2014. jún. 17. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Zöldsaláta hússal, hallal, csirkével.
2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Minden az elkeszitesen es az alapanyagokon mulik. :) Ha leirsz nehany etelt, alapbol szeretsz, kcaltol fuggetlenul, akkor szivesen elmondom, hogyan keszitsd el konnyebben. En kislanykorom ota dietasan eszem, anyum mar igy nevelt, igy minden etelt konnyitett valtozatban ismerek csak. (Mellesleg soha nem is volt semmi sulyproblemam, inkabb az zavar, hogy tul vekonynak tartanak:))
2014. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőek jól írták.

Amúgy a kérdés nem jó. Most nem "túl hizlalót"akarsz vagy inkább fogyasztót? mert nem tűnsz elszántnak. Ha inkább fogyasztót akkor nézz utána az antalvali oldalon a boszorkánykonyhában.

Kezdetnek: a tejtermékeket hanyagold, helyette pl kókuszzsírt használj, barco félét.

2014. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrátot amennyire csak tudod hanyagold . Pl. Kenyér , péksütemények , krumpli , tészta , zsíros ételek , édességek , chips .... Amit egyél : Csirkemell , pulykamell , hal , párolt zöldséggel / salátával . Csak vizet igyál , sokat ! Esetleg zöld teát . Többször egyél , keveset !
2014. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. :)

2. valaszolo:

Ha krumplit eszek koretkent, akkor melyik formajat valasszam? Ugy ertem, hogy nyilvan nem a krumplipuret..

Olvastam olyan sutikrol, amik szinten nem hizlalnak annyira, ha 1-2 alapanyagot massal helyettesitunk.. Valami otlet? :)

2014. jún. 18. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ötletet már írtam, csekkoltad a boszikonyhát? Sokféle süti van ott is, nem hizlaló alapanyagokkal, ráadásul finomak :)


Krumpli helyett gyakrabban lehetne barna rizs. Próbáld ki különféle receptekkel a barna rizset, biztos hogy fogsz találni olyat ahol bejön neked, és néha belefér a krumpli is, de nem a legjobb o.o

2014. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!