Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki hogy szereti a lecsót?

Ki hogy szereti a lecsót?

Figyelt kérdés
Mivel jászsági paradicsom- paprika termelő családból való vagyok, mi minden formában fogyasztjuk. Tökkel, tojással, cukkinivel, padlizsánnal, rizzsel, patiszonnal. Sőt van hogy a paprika csak erős paprika, kolbásszal is jó, de nekem az nem kedvencem. S amióta itt lakom pesten mindenkinek más az elképzelése a lecsóról. S olyan finnyásak ha másképp kapják. Gondoltam ha megismerem kinek mi az autentikus családi receptje, akkor kicsit jobban Megértem a dolgot. :)
2014. jún. 15. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Húsos szalonna,hagyma, kolbász, paprika ,paradicsom, őrölt bors, bogyiszlói,só. Tojással is. És mellé tarhonya, vagy friss kenyér.
2014. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én simán szeretem a legjobban,tojásosan is megeszem,de az nem a kedvencem, padlizsánosan is ettem már,de azt még annyira sem szeretem mint a tojásosat.

A sima lecsót mi szoktuk sült krumplival enni,de rizzsel is szeretem,ha nincs kedvünk semmit csinálni hozzák akkor pedig kenyérrel.

Biztosan finom kolbásszal,vagy virslivel is,de mi egyiket sem szoktunk bele rakni.

2014. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szoktam én is többféleképpen csinálni, de legjobban jó sűrű és sok szafttal szeretem, legyen benne finom háziszalonna, füstölt kolbász, bogyisz paprikából, friss kenyérrel és kovászos uborkával, másik kedvencem a szegfűgombás lecsó.
2014. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi tarhonyával szoktuk, de ki akarom próbálni a tojásost, épp ma ette egyik kolléganőm és megkívántam. :)
2014. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nyáron tojásos lecsót, télen kolbászos rizses lecsót eszünk.
2014. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak simán, csípősen, jó sok szafttal, amit friss kenyérrel tunkolok, és hozzá a hűsítő kovászos uborka.
2014. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mustafa33 ***** válasza:
100%
Nagyon.
2014. jún. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!