Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szereti a gyereketek a lecsót?

Szereti a gyereketek a lecsót?

Figyelt kérdés
Enyém meg van érte őrülve, és sokat is eszik belőle. Két éves. A másik kedvence a rántott hal, ezekből sokat eszik... másból a felét sem. Furcsállom ezt a lecsó dolgot, mert a legtöbb gyerek nem eszi meg, én úgy tudom.
2010. dec. 30. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én két évesem is szereti, illetve minden hasonló korú ismerős és rokon gyerkőc is:)
2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Baráti körünkben 9 gyerek van, és csak az enyém és egy másik 11 éves eszi meg. :) Akkor a mieink elég "válogatósak".
2010. dec. 30. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányom szereti, rizsesen, tojásosan készítem, cukkínit is főzök a lecsoba. Halat brokkolival burgonyával megfőzöm, teavajat tejfölt keverek bele, szétnyomom.

Nálunk is ez a 2 tuti sláger, de ami paradicsomos, piros, azt megeszi, ill. ami zöld mint a brokkoli spenót, azt szereti.

2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajna nem :( pedig rengetegszer csinálok,mert én magam meg imádom!

De nem csak ilyen formában,frissen sem eszi meg a paprikát,paradicsomot.

Remélem változik az ízlése..

2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos a lányom, úgy szereti ha lecsós szeletként csinálom meg rizzsel vagy tarhonyával. Ha csak natúr csinálom megeszi, de nem sokat csak eszegeti.
2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A három gyerekem közül (3, 5,5 és 8 évesek) egyik sem eszi meg a lecsót. A rántott halat mindegyik szereti.
2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, de csak rizsesen, tojással.
2010. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen jó ötleteket is adtatok!!! :) B.Ú. É.K!!
2010. dec. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!