Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereketek szereti a Gogo Car-t?

Gyereketek szereti a Gogo Car-t?

Figyelt kérdés

Nekem, mint felnőttnek nagyon tetszik a leírása, de egy gyerek mit szólhat ehhez? 2 éves a fiam.

Valakinek van ilyenje?

link: [link]


2011. jún. 2. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Ezt helyben kellene látni, de nekem nem jön be. Hogyan lehet jobbra-balra kormányzással előre gyorsítani? A marketingszövegek kicsit durvák.

Bár pozitívum, hogy a standard kismotornál stabilabb(nak látszik). Ha kényelmes akkor biztos nem fogja a kissrác visszautasítani.

2011. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt egy videó, hogy jobban lássátok:

http://www.youtube.com/watch?v=CzoUwU1QbNI

2011. jún. 2. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van, 2 éves múlt a kisfiam. Egyelőre mi jobban "élvezzük". A lényeg, hogy egyenes felület kell hozzá, bent a nappaliban járólapon nagyon jól működik, aszfalton még nem próbáltuk. Egyébként a helyi sportcsarnokba szokott jönni hozzánk a "Mega-játszóház", ott mindig van néhány ilyen járgány is, a gyerekek megőrülnek érte, még az én kisfiam is, pedig itthon van neki. Azon a padlón nagyon jól működik. Úgy gondoltuk, hogy sokáig tudja használni (látható 110 kg-ig terhelhető, még apa is rá szokott ülni:-)), ezért úgy gondolom megérte. Egy műanyag kismotort max. 4-5 éves korig használ. (Igaz olyanunk is van...) Szerintem jó.
2011. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!