Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukorbetegeknek van valami jó...

Cukorbetegeknek van valami jó sütirecept?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátomnak nemsoká lesz a szülinapja, szeretnék neki tortát sütni, viszont cukorbeteg. Tud valaki esetleg olyan torta- vagy egyéb sütireceptet amit el lehet készíteni cukor helyett valami édesítővel stb?
2010. jan. 1. 17:20
 1/3 anonim válasza:

Szia

Fruktózaminnal (gyógyszertári) bármit eltudsz készíteni, még a piskótát is csak abba tegyél egy kis szódabikarbónát, igaz, hgoy nem lesz olyan laza, de ugyanolyan mint az igazi. Én most franciakrémes (szalakális) sütöttem tökéletes lett. Ha további tanácsra lenne szükséged, vagy tényleg konkrét recept kell, irj nyugodtan privit is. 17 éve vagyok cukros, és hetente min.kétszer sütök! :) Boldog szülinapot a párodnak!

2010. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ, írtam privit :)
2010. jan. 1. 18:41
 3/3 anonim válasza:

szia

nem kaptam privit

gondolom már elkéstem? próbáld mégegyszer hátha legközelebb jó lesz

2010. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!