Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon finom gesztenyés...

Nagyon finom gesztenyés sütirecept?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne nagyon finom gesztenyés sütireceptre. Egy fesztiválra kell sütnöm 2 féle gesztenyéset, és jó lenne ha megnyerném, vagy legalábbis a helyezések között döntős lennék.


Előre is köszönöm mindenkinek!


2011. okt. 3. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gesztenye krém.

3dl tejben3kanál lisztet ,3 kanál cukrot sürüre fözzünk.

Ha kihült 1 rámát,20dkg cukrral habosra keverünk: A tej krémet és a kikevert margarint simára keverjük . Majd 1 lereszelt cokrozott gesztenyepürét keverünk.bele-

Én ezt krémet tortába szoktam tenni sütök 4db piskóta lapot: A piskota krémbe aprora vágott sült gesztenyét keverek. A torta a következő képpen néz ki

1 piskota lap erre a gesztenye massza,majd felvert tejszin hab ,következő lap. Igy rakom össze amig van lap. Az utolsó tetejére nem krémet teszek hanem tejszin habbal vonom körbe az egész tortát. Dísziteni az oldalát és tetejét a piritott apróra vágott gesztenyével szoktam


Hajrá szurkolunk !!! Ha nyertél oszd meg velünk.

2011. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez az egyik kedvencem: [link]
2011. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írok majd!


Jövő hétvégén lesz!


Gyakran sütök, de ez mégis más hogy idegeneknek kell sütnöm, ráadásul még pontozzák is. És nem szeretnék lebőgni! :-)

2011. okt. 3. 13:44
 4/5 A kérdező kommentje:

13:42-es!

Köszi ez nagyon jól néz ki! És nem is bonyolult!

2011. okt. 3. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szeretném megosztani veletek, hogy nyertem.


Méghozzá ezzel a sütivel:

[link]


Ugyanígy is díszítettem.

50 sütiből az enyém lett az 1.

2011. okt. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!