Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőben szoktam kenyeret...

Sütőben szoktam kenyeret sütni. Magokat teszek bele. Mit kell tenni, hogy kivülre is rászórjak egy adaggal? Próbáltam, de nem sül rá.

Figyelt kérdés
Esetleg kicsit olajozzam meg a tésztát, mielőtt sütöm és úgy szórjam rá a magokat?
2014. febr. 21. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

tojással kend le a tetejét ,szórd meg .

kicsit nyomkod bele.

2014. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész tojással, vagy csak a sárgájával?
2014. febr. 21. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha allergiás vagy, működik az tojássárgájával is, de általában egész tojással szoktam és hígítom egy pici tejjel/vízzel.
2014. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Egész tojást szoktam felverni és megszórom a kenyeret, péksütit a magokkal, utána még egy kis ideig kelni hagyom és sütöm, nem fog leesni a mag.
2014. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már lassan 10 éve sütöm a kenyeret, igaz kenyérsütőgéppel, nem sütőben, de ilyet még nem hallottam, hogy a kenyeret tojással nem megkenni!

A kelt tésztákat igen, de kenyeret nem.

A pékek vizzel kenik le a tésztát és ugy teszik a sütőbe.

2014. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!