Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikróban próbáltam piskótát...

Mikróban próbáltam piskótát sütni, de kőkemény (babapiskóta szerű) lett. Lehet, hogy túl sokáig sütöttem?

Figyelt kérdés
neten találtam a receptet, ízre finom lett, sajnos csak mikróm van, illetve pizza sütőm. Lehet inkább abban kéne megpróbálni? Vagy jó a mikró, csak sok volt a 7,5 perc, 750 watton? Kicsit palacsinta tészta jellegű az illata, íze, nem olyan mint rendes sütőben, de azért finom. csak kemény
2014. jan. 19. 15:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
pont ezt csináltam, lehet hogy sok a 7,5 perc, de már sütöttem pizza sütőben, az jó lett, csak jénaiban nem a legjobb, hiába vajaztam ki, és liszttel beszórtam, de piskóta lett, nem vagyok háziasszony, sőt még asszony sem :)
2014. jan. 19. 18:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült mikróban rendes piskótát csinálni. Kéttojásos vizespiskótánál (a la Horváth Ilona) 7-8 perc kellett neki, dupla mennyiségnél 15. Jénaiban csináltam fedő nélkül maximumon, ami kb. 700-800 W. Tehát nem a mikrós süti nevű massza, hanem a hagyományos könnyed vizepiskóta massza felvert fehérjével stb.
2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!