Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS Halászlé pontyból: Kicsit...

SOS Halászlé pontyból: Kicsit keserű lett az alaplém. Van rá megoldás? Mivel javithatnám fel?

Figyelt kérdés
Ha egyszerűen kitekerem az eladó nyakát, aki kifolyatta az epét, az nem megoldás. B+ direkt azért kértem meg, h pucolja meg helyettem, mert "szakértőre" akartam bizni...

2013. dec. 23. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos menthetetlen, bármit teszel vele. Öntsd a "halszakértő " hentes fejére...valszeg a keserűfogat nem vágta ki a fejrészből.
2013. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom:(


Csak az új halászlé főzése lehet a megoldás:(

2013. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

>:(


köszönöm. én is úgy tudom, h menthetetlend, de reménykedtem, h hátha.


amúgy a méregfogat én vágtam ki itthon. nem az a volt a gond, hanem az, h kifolyatta az epét. egy szeletet ki is dobtam, de úgy látszik másik szeletre is ráfolyt, amit nem vettem észre.

szerencsére nem ehetetlenül keserű, de azért bosszantó!

2013. dec. 23. 11:45
 4/6 A kérdező kommentje:

majd jövőre veszem a fáradtságot, és magam pucolom meg.


Boldog karácsonyt Nektek!

2013. dec. 23. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, a torkában ott maradt a keserűfoga, attól lett a kaja keserű. Dobd ki, ne egyétek meg, ill. vidd el a "szakértőnek", és kérd el tőle a hal árát!
2013. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az epéjét nem kifolyatni kell, hanem azonmód kidobni. suszter volt ez nem halszakértő...És bocsánatot is kérek, minden szakmájukat kifogástalanul művelőktől- a suszterektől is - XD
2013. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!