Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől lett keserű a hekk?

Mitől lett keserű a hekk?

Figyelt kérdés
Sütöttem ki hekktörzset, 2-2 darabot fejenként. Megettünk egyet-egyet, és a másik kettő pedig tiszta pépes, keserű lett. Egyszerűen nem értem, ehetetlen az egész. Nem volt kiengedve, mielőtt lefagyasztottam (legalábbis nálam biztos nem engedett ki...), úgyhogy nem hiszem, hogy romlott. Valaki tud rá valami okot esetleg? Nem is tudom, hogy meg merjem-e sütni a maradékot, mert még van belőle...csak hát elég drága volt ahhoz, hogy kidobjam...utálok ételt kidobni. :(
2013. júl. 2. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
a hekket jól át kell nézni . a hasánál felkell vágni mert van amikor marad benne fekete bél foszlány ezt ki kell venni. Ha ezt kiveted akkor lehet ,még az is ,hogy a füszerpaprika megégett sütés közben és ettől lett keserű.
2013. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát fagyosan kezdtem sütőben sütni...lehet, hogy akkor maradt benne valami. :( Gyorsan kellett kaját csinálnom, és nem néztem át...ezek szerint ez volt a gond. Na majd legközelebb jól átnézem. Fűszerpaprika nem volt rajta. :)
2013. júl. 2. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a hekk sokszor pikkelyes, homokos, és gyakran van a belsejében is "meglepi ". csak alaposan átvizsgálva lemosva érdemes vele bármit kezdeni.
2013. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legközelebb így teszek!
2013. júl. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!