Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hekktörzset hogyan készítsem el?

Hekktörzset hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomaggal és gondoltam holnap kisütöm paprikás-lisztel. A sütés része világos, csak nem tudom mennyire olvasszam ki. Ha teljesen kiolvad nem fog szét mállani?

2013. jún. 21. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem fog szétmállani!

Én amikor vettem megvártam míg teljesen kiengedett, besóztam, fűszereztem (ami éppen volt itthon), utána én pároltam, mert éppen akkor fogyóztam. (Csalódtam benne, amit én vettem, az éppen tele volt szálkával, persze lehet, hogy csak "rosszul választotam")

2013. jún. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* választotam = választottam! Bocsi!
2013. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is alaposan vizsgáld át, mert lehet, hogy pikkelyek vannak rajta. a belsejét is nézd meg, mert meglepetés is lehet benne, és mosd is le, mert homokos is lehet. sajnos ezek tapasztalatok.

jó, ha kiolvad rendesen, nem hűti le az olajat hirtelen.

panír tipp még, hogy a besózott halat borsos kukuricaliszbe forgatod, vagy belisztezve sűrű palacsintatésztába. a halsütödék ez utóbbival készítik.

2013. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem sütögetnék ebben a melegben olajban: A hekket irdald be ,majd sózd le . paprikás lisztbe ,keverj el 1 kiskanál borsot .

A tepsibe tegyél alufoliát ,vagy sütőpapírt vékonyan olajozd meg majd ,a hekket ted rá most a hekk felül levő felét kend át olajjal . tedd a sütöbe 170C -on kb 15-20 percig süsd . forditsd meg és vagy grillez rá ,vagy süsd pirosra ezt a felét is .

2013. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd írok milyen volt a tapasztalatom!
2013. jún. 22. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért az meggondolandó:

- 15-20 percig + további kb. ugyanannyi ideig a sütő ontja a meleget amíg ki nem hűl, vagy

- kb. 15-20 perc alatt a felső lángon is kisütötted az olajban, és amikor elzártad, már nem is fűti tovább a konyhát.

2013. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát erről van szó. aki csak tudja - itt az oldalon olvasottak alapján- , de jó magam is teljesen kerülöm a sütő használatát.

fent sütni olajban pillanatok alatt lehet, utána nem dől a meleg.

persze mindenki azt tesz, amit jónak lát. lehet, hogy klímás konyhában én is sütnék valamit...

2013. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a sütő kizárt!

Olajban sütöttem paprikás liszttel. Nagyon finomat sikerült kifogni, egy-két pikkelytől eltekintve rendben volt a hal.

2013. jún. 22. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves egészségetekre!

(Kis mázlista!) :))))

2013. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!