Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szétfőtt húsgombóccal mit...

Szétfőtt húsgombóccal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2-3 gombóc híján mind szétment a vízben, mit lehet ezzel már kezdeni? esetleg fővés után összeáll gombócba újra?
2013. dec. 16. 18:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mennyiség legalább két tojást kíván. én egy kis lisztet is szoktam szórni a masszába, amit anyutól tanultam. Csak annyit amennyit öt ujjal egyszerre fel lehet csippenteni.

Ja és mindig a paradicsomszószban főzöm meg, nem vízben.

2013. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
leszűröm, megcsinálom a paradicsomszószt azt majd lássuk mi lesz belőle...mindenesetre megírom :)
2013. dec. 16. 18:50
 13/24 A kérdező kommentje:

őszinte leszek, kuka!!

Olcsó hús volt, sertés és pulyka párosítás, fura volt hogy 450 ft kilója....eltűnt a kotliból a "hús" :/én még ilyen nem láttam mióta főzök!

2013. dec. 16. 18:59
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát akkor lehet a hús minősége miatt ment szét, utoljára én is pulykahúsból csináltam de a vége felé mikor berántottam a paradicsomszószt és megkavartam picit, a gombócok kezdtek szétjönni, de magának a pulykahúsnak is szörnyű ize volt. 1kg húshoz min. 2 tojás kell szerintem, én fél kiló húshoz rakok 1 tojást, meg persze áztatott kenyeret meg a többi hozzávalót és eddig még nem főtt szét (amikor disznóhúsból csináltam), most utoljára a pulykahúsnak tudom be, hogy a végén kezdett szétjönni.

Ja és a kérdésre válaszolva: szűrőkanállal kiszeded a húst és bolognai szósznak megcsinálod, fűszerezed még és spagettit főzöl hozzá, én ezt csinálnám.

2013. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Darált pulykába egyszer ! én is belefutottam már, sajnos az is atomjaira esett szét. Fogd fel tanulópénznek és felejtsd el.
2013. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem a hús márkáját? Párom most beküldi az ANTSZ nek..
2013. dec. 16. 19:51
 17/24 anonim ***** válasza:

Én Lidl-ben vettem anno, nem tudom oda melyik cég szállít.

De borzalmas volt az biztos.

2013. dec. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Értem...Nekem eddig még a Gallicoop-os pulykahús vált be, spagettinek!

Itt a mi "húsunk"..


[link]

2013. dec. 17. 08:29
 19/24 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, az első link nem lett jó

2013. dec. 17. 08:31
 20/24 anonim ***** válasza:

Háát ennél a Lidl-s jobban nézett ki ...? bevallom ez nem valami bizalomgerjesztő.

Én a helyedben írnék egy mailt a rajta lévő címre és reklamálnék, esetleg szóbahoznám a hatóságot. (Ántsz, Fogyasztóvédelem )ha van egy csöpp eszük, minimum valami vásárlási utalvánnyal kártalanítanak.

Élelmiszeriparban dolgoztam, nálunk ez volt a szokás a vevői reklamációkra.

Egy próbát megér.

2013. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!