Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szétfőtt húsgombóccal mit...

Szétfőtt húsgombóccal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2-3 gombóc híján mind szétment a vízben, mit lehet ezzel már kezdeni? esetleg fővés után összeáll gombócba újra?
2013. dec. 16. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Mibe tennéd ??
2013. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Paradicsomos húsgombócnak indult volna :(

Pedig úgy csináltam mint az elsőt, csak másmilyen hússal..nem tudom ez számít-e?!

2013. dec. 16. 18:24
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Mijé ragaszkocc a gombóchoz? Ha kanalatok is van, meg tuggyátok enni így is!
2013. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

akkor hagyd igy keverd össze a mártással a szét esett gombócokat. főzz ki hozzá spagettit .

Lehet ,hogy most kicsit lazábbra gyúrtad a gombócot : én már megtanultam : Hasonló estek miatt ,hogy a főző vízbe vagy bármilyen mártásba először csak 1gombócot teszek bármilyen is legyen az gombóc.,és ha nem esik szét akkor rakom bele többit : Ha az első gombóc szétesik tegyél hozzá kevés zsemlemorzsát ,vagy áztatott kenyeret .

2013. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

1. Szűrd le a levét, és kavard bele valami mártásba, szószba

2. Apróra vágott vöröshagymát dinsztelj, forgasd át rajta (ha leszűrted a levét), üss rá pár tojást = felturbózott omlett

2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Meglehet, hogy a tojást kifelejtetted vagy esetleg kevés lett bele? Mert gyakorlatilag az szokta összefogni! :)))


Persze, ahogy itt valaki írta, kanállal is meg lehet azt enni, mert: a lenyelt kaja nem beszéli ki, hogy előtte hogyan nézett ki. Ha az íze finom, a többi kit érdekel?

2013. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ebbe is van zsemlemorzsa mivel (nem tudom miféle hús) de ahogy kiolvasztottam és kibontottam, spriccolt belőle a víz, beletettem a rizst stb...és bőven kellett bele zsemlemorzsa ami összefogja. Hát mostmár megfőzöm és max. elfogy így, és nem gombóc formában, úgyis az íz a lényeg szerintem :D

2013. dec. 16. 18:32
 8/24 A kérdező kommentje:
tojás is van benne :) bár amit ma olvastam egyik recept szerint nem kell bele, de mivel az elsőbe is tettem így ebbe is ütöttem!
2013. dec. 16. 18:33
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem lehet az hogy 1 kg húshoz kevés volt 1 db tojás??? kb. 25 dkg rizst tettem bele
2013. dec. 16. 18:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Leszűrve, holnap esetleg egy rakott zöldbabot, káposztát, vagy kedved szerinti rakott ételt.

Tepsis krumpliba is teheted, két sor héjában főtt, szeletelt krumpli közé, palacsintatésztával leöntve, sajttal megszórva, egy jó laktató kaja lesz belőle. A fűszereket ne hagyd ki.

A paradicsomszószt mellé is tálalhatod, de simán kecsappal, savanyúsággal is finom.

2013. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!