Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinel, milyen menuk lesznek...

Kinel, milyen menuk lesznek karacsonykor? Sutik is erdekelnenek

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Paprikás krumpli.
2013. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Halászlé,rántott hal mindig van franciasalival és krumplipürével.Csinálok idén pulykacombot aszalt szilvával töltve baconbe tekerve.
2013. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Húsleves, halászlé

Rántott csirkemell, rántott hal

petrezselymes krumpli, hagymás krumpli

csalamádé, csemegeuborka, uborkasaláta, cékla

csíkos kekszes süti, mézeskalács, pudingos süti, bejgli (szaloncukor)

2013. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Süti: Bailys csokitorta, hókifli, sajtosrolo, habrolo, almás linzertorta, citromos keksz, tejfölös pogácsa, zserbo, vegyes truffel golyók.

Menu: 24-en vendégeink lesznek, ők rakott karfiolt rendeltek :) (Kulfoldon élünk, nekik ez nagyon különleges ételnek számít....)

25: Gourmette - asztali grillen sült pácolt csirkemell, fasirt golyó, sajt, zöldségek, sultkrumpli, majonézes krumpli, mártások.

26: vendégségbe megyünk.

2013. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Lazac terrine

Sült hízott kacsamáj

ribizlipite


Ez nálunk a 25. esti menű. Szenteste és 25.-én ebédkor férjem szüleinél, 26.-án meg az én szüleimnél leszünk.

2013. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Csirkeláb pörkölt és cukros kenyér.
2013. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

A szokásos hagyományos menük nagyjából.Igaz már vagy harmadszor írom le, de sebaj, legalább gyakorolom a gépelést, úgyis béna vagyok benne :)

Szóval halászlé, rántotthal, házi csirkemájpástétommal töltött nagy karajtekercs, amit baconba burkolva sütök meg, majd ferdén szeletelve tálalok.Saláták majonézesek és frissek is. köretek krumplipüré, vajas petrezselymes krumpli,zöldéges rizs formázva.

a töltöttkáposzta is garantált a hiveimnek.

Sütik: diós-habos kocka (ez piskóta, főtt diós krémmel, gőzön felvert kemény tojáshabbal a tetején, amire olvasztott csokit csurgatok ), velence-szelet (ez mézes lapokból, pudingból, meggyből áll, az egyik lapot is bele kell tördelni a pudingos vajas krémbe. tetején csokimáz. isteni finom ) habos linzer, sós rudacskák egy nagyon egyszerű recepttel, ami sokáig elálló és porhanyós, finom.

egy nap vendégségbe is megyünk, a sütikből oda is viszek.

Két ünnep között fog készülni a kocsonya.

2013. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

szerintem töltött káposzta és halászlé.én egyiket sem szeretem ezért csinálok egészben sült kacsát.húsleves az alap.

Süti:zserbó tuti lesz,talán madártejszelet

2013. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Ugy latom kezdenek a valaszok kicsit elhatarolodni a kerdestol,en azert leirom a mi menunket.

Varganyakremlevest terveztunk elso fogasnak,ez csaladi kedvenc unneptol fuggetlenul is gyakran keszitem. Foetelnek grillezett lazacot es garnelat csinalok safranyos jazminrizzel, ezt egy nyaralas alkalmaval kostoltam eloszor,azota a szerelmese vagyok. Egyszeruen nagyszeru fogas! Ehhez egy salatat is szeretnek,de meg nem tudom,mi illene a safranyhoz...

Desszertnek csokiszufle lesz, etcsokis es fehercsokis,mert megoszlik az izles ezen a teren.:)

Vendegvaro sutinek az adventi idoszakban keszitek dios- mandulas- mogyoros- kesudios puspokkenyeret etcsokival, es cantucci kekszet mandulaval es csokis poffeteget, ezt teszem ilyenkor az asztalra,ha beugranak a baratok vagy igazabol barki.:)

Kellemes unnepeket mindenkinek!

2013. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
19%
Nekem szerencsére csak szent estére kell főzzek mert dec. 25.-én anyuméknál leszünk és 26-án meg mamámnál!! De én arra gondoltam,hogy tárkonyos ragulevest készítek meg rántott hal francia salival meg békönbe göngyölt csirkemell ami meg töltve aszalt szilvával és sajttal mellé francia rizs meg hasáb burgonya. Sütemények: mákos-diós kalács,zsermák és zserbó, gesztenyekocka és a ki nem maradhatatlan mézeskalács :) Hát ennyi amit én főzni fogok Karira ja és ( lehet,hogy még csinálok töltött káposztát és kivi szeletett)
2013. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!