Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fűszerrel sütitek a...

Milyen fűszerrel sütitek a csirke húst?

Figyelt kérdés

Úgy általában kérdezem, mert szeretném változatosabbá tenni, elég gyakran sütök csirkét.

Amiket már eddig is használtam/használok:

só, bors, rozmaring, majoránna, fokhagymás fűszersó, néha vörösbor (bár az nem fűszer :)



2013. nov. 16. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

chillis fokhagymás

az is nagyon finom ,ha csak barack lekvárral jól bedörzsölöd ,és így sütöd meg .

BBQ mártásssal

szója szószos csillis mézes

2013. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajátos fűszer keverékem:koriander, mustármag,szerecsendió, szegfűbors, színes bors, majoránna, kakukkfű.Ezek keverékével sütöm a húst.Előfordul, hogy sütés után még átkenem egy kis curry fűszerrel elkevert ketchuppal és még így sütöm pár percig.Imádom!

Ne ijesszen meg a sok fűszer, nagyon finomak így együtt.Persze mértékkel, ha valaki szereti a kicsit fűszeresebb, egyedibb ízeket.

2013. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Giroszos fűszerkeverékkel -- nagyon szeretem!
2013. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm és várok még válaszokat, azt nem írtam, hogy természetesen én is veszek kész fűszerkeveréket, de a saját változatok érdekelnek első sorban.

És a nagyon csípős kevésbé. (Bár én szeretem, a családom nem annyira...)

2013. nov. 16. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kakukkfuvel,citromosan, gyros fuszerkeverekkel,chilivel,curryvel,illetve amiket mar te is irtal.
2013. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,provancei fuszerkeverekkel is szoktam.
2013. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyros fűszerkeverék

pizza fűszerkeverék

szárnyas fűszerkeverék


plusz teszek hozzá, ami van otthon, ill. ezeket szoktam kombinálni is. :D

2013. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!