Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki akarom kapcsolni a hűtőt 2...

Ki akarom kapcsolni a hűtőt 2 napra, hogy kitakarítsam, mit együnk ezalatt, aminek nem kell hűtés?

Figyelt kérdés

bundáskenyéren kívül más ötletem nincs.


Kolbász, diákcsemege bírja hűtés nélkül?


2013. júl. 29. 11:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

:)


Valóban reálisan megítélhető lennék idióta internetes hozzászólások miatt? (az idiótát a saját válaszaimra értem)


Feltettem egy kérdést, és több válasz volt lekezelő számomra, mint hasznos, hát én is ehhez alkalmazkodtam.


Bocsi! :)

2013. júl. 31. 15:05
 22/26 A kérdező kommentje:
Ja, és lehet, hogy 28 évesen sokmindent késő elkezdeni, de én mégis szeretném megtanulni, magam csinálni, és jól csinálni. Először kérdezek, bénázok, tapasztalok, pár év múlva meg majd én adok válaszokat másoknak...
2013. júl. 31. 15:07
 23/26 anonim ***** válasza:
Kösz, de inkább ne...
2013. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Leengedett-e már az a hűtő? :) Hogy csináltad meg végül?
2013. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

gyorsabban, mint gondoltam. :)


Kihúztam, kipakoltam, és késsel óvatosan le tudtam feszíteni a jeget. Volt kb 3-4 cm vastag, így egyben nagy darabok lejöttek, és kitöröltem. A hűtő részt elég volt csak áttörölni, mert azt nemrég takarítottam. Max 10 perc volt az egész. :)

2013. aug. 3. 23:01
 26/26 anonim ***** válasza:

Látom régi kérdés, de nem baj.


Egyél rántotthúst, sültkrumlit, uborkát, banánt, konzerveket pl májkrém, szardinia, stb., kenyérrel, paradicsommal. Ezek nem romlanak meg egykönnyen.


Konzervet évekig is tárolhatsz :D Akkor egy éved van kitakarítani a hűtőt. Sőt, azt is megteheted, hogy másnap lemész friss kaját venni.

2013. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!