Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki akarom kapcsolni a hűtőt 2...

Ki akarom kapcsolni a hűtőt 2 napra, hogy kitakarítsam, mit együnk ezalatt, aminek nem kell hűtés?

Figyelt kérdés

bundáskenyéren kívül más ötletem nincs.


Kolbász, diákcsemege bírja hűtés nélkül?


2013. júl. 29. 11:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fagyasztó ilyen kicsi box, nem különálló, akkor abba és alá mindenképp fazékba menjen a forró víz + hajszárítózd, hogyha tényleg ilyen 5-10cm vastag jégrétegről beszélünk. A fém mentén felmelegszik és nagy darabokban leesik, késsel lehet picit feszegetni kell (tapasztalat).


Magától nagyon lassan olvadna le az ilyen sok jég.

2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Most pakolj ki belőle, meleg víz + hajszárítóval rásegítel neki. Amikor már kitörölted (szárazzal is) és visszakapcsoltad, én már akkor rámolok bele vissza, hiszen annak a kajának még mindig jobb bennt a hűtőben, ahol fokozatosan hűl a bekapcsolás után a hőmérséklet, mintha még 1-2 órát a konyha-asztalon tespednének.


Pár óra és kész is vagy vele!

2013. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy éjszakára olvaszd le!:) Reggelre olyan árvíz lenne körülötte...Azt folyamatosan figyelni kell, folyamatosan törölni a már megolvadt jeget, az egészben leváltat dobni a csapba...Nem nagy meló, de oda kell figyelni.
2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
körbe pakolnám törölközőkkel!
2013. júl. 29. 15:33
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Csináld ahogy akarod...
2013. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!

Hány éves vagy, hogy még ezek szerint életedben nem olvasztottál hűtőt????

Ha éjszakára engeded le, amikor senki nem fog rá odafigyelni, lesz holnapra valaki, aki segít majd a hűtőt átrakni egy másik helyre, hogy az alatta összegyűlt vizet is fel tudd törölni?

Törölköző ide vagy oda, az a kifolyó vizet megállítani nem fogja!

De te tudod!

2013. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! 28 vagyok. Számodra mikor érkezett el a pillanat, amikor először olvasztottál hűtőt?
2013. júl. 30. 00:32
 18/26 anonim ***** válasza:

Kb. olyan 15-16 éves voltam, amikor édesanyám rám bízta először, mivel ő kétműszakban dolgozott.

De akkor már nemcsak ilyesmit csináltam meg önállóan a konyhában, ha kellett komplett ebédet főztem, takarítottam, mostam-vasaltam, 12 évesen élő baromfit vágtam le és pucoltam fel.... soroljam még?

2013. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
légyszi sorold!
2013. júl. 30. 14:51
 20/26 anonim ***** válasza:
28 éves létedre nemcsak béna és tehetetlen vagy, maradtál, de még faragatlan is.
2013. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!