Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék csirkemellből...

Mit csinálhatnék csirkemellből? Valami egyszerű ételt mondanátok?

Figyelt kérdés
Boltba most nem tudok elmenni,mert gyerekekre vigyázok.Valami olyan kéne,amihez nem kell sokminden,és gyorsan megvan?
2013. júl. 16. 10:54
 1/7 anonim válasza:

szerintem a legegyszerűbb ha csirkemellett felvágjuk, egy serpenyőben olajon sütjük majd megózzuk adunk hozzá mustárt és mézet

és akkor jó ha már besűrűsödik a mustáros méz és a csirke is átsült


vagy rántott hús

2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy:

csíkokra vágod, megpörgeted egy kis sóval, beforgatod egy kis lisztbe, és bő forró zsírba/olajba hirtelen megsütöd, mint a natúrszeletet.

A zsír/olaj jó részét leöntöd, a maradék aljába:

- tejfölbe lisztet símára kavarsz borssal, zúzott fokhagymával, egy kis sülthús fűszerkeverékkel, ezt a zsiradékra öntöd, a kezed ügyében levő !!!! hidegvízzel röntön hígítod a szükséges állagúra. Majd visszarakod bele a megsütött husikat. Főtt rizs, vagy főtt tészta körettel tálalod


- a maradék zsíron/olajon lecsóalapot készítel: vöröshagyma, zöldpaprika, bele lédús cikkekre vágott paradicsom. Amikor már a paradicsom levet engedett, és a haja is elkezd pördülni, akkor rakod bele a sülthusit. Köret lehet párolt rizs, de a kockára vágott sült krumpli is jó hozzá.

2013. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csirkebrassóit. egyik serpenyőben a kockára vágott húst sütöd, másikban a kockára vágott krumplit. végül a leszűrt krumplival a húst összeborítod,ha szereted frissen préselt fokhagymával, majorannával , kis borssal fűszerezed.gyors, egyszerű, finom.
2013. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tepsiben parmezánnal szórva sütném, majd az utolsó 10 percben mozzarella-paradicsom szeleteket helyeznék rá. Olívaolajjal meglocsolva, bazsalikomlevéllel tálalnám.
2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most hétvégén csináltam meg úgy, hogy nagyobb csíkokra vágtam, majd pedig lisztbe, tojásba és végül kókuszreszelékbe hempergettem, és úgy sütöttem ki. Lassú tűzön kell, mert a kókusz hamar barnul. Mazsolás párolt rizzsel ettem, de legközelebb valamilyen tejszínes mártást tervezek mellé, mert így elég száraz volt.

( [link] itt ír egy mártás receptet, bár én inkább majd csak ananászt tennék bele. )

2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végül sült csirkemell lett belőle :)
2013. júl. 17. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
rakott csirke
2013. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!