Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bolognai spagettiből, ha...

A bolognai spagettiből, ha kihagyjuk az oregánót, majorannát, bazsalikomot, úgyis finom?

Figyelt kérdés
Felénk nem nagyon lehet kapni ilyeneket, vagyis nem láttam.
2013. júl. 4. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy webshopok is léteznek, millió fűszert találhatsz a neten, és nem csak ezt a néhány alapvetőt, amit felsoroltál.
2013. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyet is lehet rendelni neten, csak könyveket, háztartási gépeket szoktam nézegetni.
2013. júl. 5. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon amúgy minden mást is megtalálsz, a legkülönlegesebb termékeket is.

2013. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. júl. 5. 17:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon régi kérdés, de ha már idetévedtem: az eredeti bolognaiban alapból nincs is se bazsalikom, se majoranna, se oregano. Darálthús, szalonna, répa, zeller, hagyma, bor, tej, és egy nagyon kevés paradicsom van benne. Ha igazi bolognait akarsz.
2017. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!