Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai lasane késités...

Bolognai lasane késités porból egyszerü? és finom?

Figyelt kérdés
szeretnék bolognai lasane-t késziteni! Megvenném az alap bolognai "port". Abba benne van a tészta is? vagy csak az alap por amit kikell keverni és megpiritott husira ráönteni? És csinált már valaki ebböl? Mi a vélemény róla? Kb mennyi pénzben lehet ez a knorr bolognai lasane por? Köszönöm!
2009. júl. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Por van benne és tészta igen.

Egyszerű megcsinálni, húst kell pirítani, és rétegezni egymással, de rá van írva.

Knorrosat szokott nagyim csinálni, övé isteni:P

2009. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andika001 válasza:
én is szoktam csinálni,és nagyon finom.kell hozzá a lasagne por amiben benne van a tészta is.kell tej,víz és jó sok sajt.mi ugy szeretjük:D
2009. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet akkor válaszd ki azt, amire rá van írva, hogy tartósító és színező nélküli, így is elég méreg jut a szervezetbe!
2009. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem nem zavar se a tartósitó se méreg! Valamibe megkell halni!
2009. júl. 13. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!