Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bolognai spagettiből, ha...

A bolognai spagettiből, ha kihagyjuk az oregánót, majorannát, bazsalikomot, úgyis finom?

Figyelt kérdés
Felénk nem nagyon lehet kapni ilyeneket, vagyis nem láttam.
2013. júl. 4. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
finomnak biztos finom ,de nem az igazi : Keres egybe csomagolt pizza füszerkeveréket : A Magginak és Knorrnak,Kotányinak, is van ilyen terméke :
2013. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban még nem volt otthon oregano és bazsalikom, anyukám mindig anélkül csinálta, csak a hús, gomba, paradicsomszósz, kis pirospaprika, só volt benne és úgy is nagyonn ízlett, persze a fűszerekkel ízletesebb, de csinálhatod nálküle is.
2013. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így olyasmi lesz,mint egy sima pörkölt...
2013. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a boltban, hátha van tubusos spattikrém, abban vannak ilyen fűszerek.
2013. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet külön-külön kapni ezeket a fűszereket majdnem minden boltban.
2013. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Külön-külön nem lehet ezeket a fűszereket kapni nálunk. Knorr bolognai rafinéria meg hasonlók vannak. Ez nem jutott eszembe, hogy az ilyenekben minden van, nemrég kezdtem főzni, és spagettit még nem csináltam.
2013. júl. 4. 17:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem lesz spagetti. Ne mondd már, hogy nem lehet oregánót meg bazsalikomot kapni. Friss cserepessel is tele vannak a szupermarketek (de még a Penny-ben is rendszeresen látok), illetve pont néhány napja vettem szárítottat is egy Tescoban (nem a hiperben, hanem egy kisebb üzletükben). Hol élsz te? A spagettinek az oregánó és a bazsalikom adja meg a lényegét, attól lesz spagetti. Ha megfőzöd egy kis sóval és borssal, akkor kapsz egy pörköltszaftot kb. Számomra ehetetlen lenne.
2013. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért nem fogok egy közeli városba buszozni, itt van néhány bolt és annyi. Faluban élünk, bár már városnak mondják, de semmit nem változtattak rajta.
2013. júl. 5. 10:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja ti soha nem rakjátok ki a lábatokat a faluból? Értem. Régen én is egy kis faluban éltem, szintén több bolt volt, de azon kívül, hogy az alap dolgokon kívül semmit nem lehetett kapni (bár oregánót pont igen), nagyjából másfélszeres áron adtak mindent el. Így az az egy buszjegy baromira megérte, hogy bemenj a közeli nagyobb város Tescojába mert ezreket spórolhatott az ember, havi szinten pedig 10 ezreket. Na de mindegy, ez csak egy ötlet volt, de vedd tudomásul, hogy te nem bolognait készítesz majd, csak egy pörköltöt. És senkinek ne próbáld majd úgy eladni a főztöd, hogy te bolognait készítettél, mert hasonlítani sem fog rá. Ez olyan, mintha a chilis babot készítenéd chili meg bab nélkül kb.
2013. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fűszerekért minek buszozzunk, ha mást nem kell onnan. Ott tölteni egy fél napot, főleg ilyen hőségben, felesleges.
2013. júl. 5. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!