Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen az a raguleves?

Milyen az a raguleves?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

na már látjátok a csökkenő pontokon, hogy eddig nem húztam le senki pontját?



Egyébként nem élveztem.

2013. jún. 30. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük szépen... ahelyett, hogy nyomtál volna egy pozitívot annak az 5-6 embernek akik a kedvedért a billentyűzetet koptatták.
2013. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

kedves 73%-os,


megkaptad volna a zöldet, ha nem károgsz és vádolgatsz, mert értelmes válaszokat adtál, de nagyon nem szeretem, ha olyasmivel gyanúsítanak, amihez semmi közöm.

2013. jún. 30. 23:51
 14/15 A kérdező kommentje:
egyébként meg kit érdekelnek a számok, mindenki tudja magáról, hogy miben van igaza.
2013. jún. 30. 23:52
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Igazán kedves vagy!

Ha az életed többi részén is így, válogatás nélkül osztogatod a pofonokat, akár jót, akár rosszat kapsz valakitől, hidd el, az élettől fogod ugyanezt visszakapni kamatostul előbb-utóbb.


Egyébként jóétvágyat kívánok neked és kiscsaládodnak is életed első raguleveléshez! Remélem, hogy olyan jóízüen fogjátok elfogyasztani, amilyen szívvel-lélekkel mi segítettünk, és amilyen jószívvel te a segítségünket fogadtad!

2013. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!