Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen ételeket szoktatok...

Ti milyen ételeket szoktatok készíteni ilyen melegben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most salátát gondoltam--> salátakeverék,paradicsom,olajbogyó esetleg rá kefír még eldöntöm + jegeskávé mellé:D
2013. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

zöld saláta

grillezett sajt

gyümölcs leves

szendvicsek salátával grill húsokkal

rántotta

virsli ,főző kolbász

2013. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Anyám húslevest főzött meg töltött káposztát azt hittem lesz*pom magam mikor megláttam.Zsír kotyvassz 38 fokos melegben.Meg akar ölni engem :-)
2013. jún. 20. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcs rizs

torilla

házi hamburger

sajt saláta

2013. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap meggylevest csináltam és grízes tésztát, mára maradt még a tésztából és főztem zeller krémlevest, langyosan ettük, nekem nagyon jólesett ebben a melegben a tejfölös leves.
2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam kovászos uborkát, vettem salátákat, este rántok ki csirkemellet, az jó lesz hidegen, salátával, holnap kovászos uborkával.
2013. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szinte alig főzök, és amit lehet reggel nem ebben a hőgutában.lehetőleg olyanokat, ami hidegen is ehető.

gyümölcsleves,gyümölcsös rizs, salátakat készítek, és fagyóból veszek elő ezt-azt, főzeléknek valót, ami hidegen is tűrhető, vagy egy gyors kifőtt tészta

pl sajtos-sonkás-tejfölös. leves helyett van amikor hideg paradicsomlevet iszom.

Anyud jól beválasztott, de biztosan jót akart. 3-4 órát a gáztűzhely környékén tölteni nem semmi. De ami megmarad, lefagyasztva jól jöhet még valamikor.

2013. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kovászos uborka!! KÖszi az ötletet!!!!!!!


Egyébként saláta, gyümölcsleves, natúr csirkemell, meg ilyesmi...édességnek meg madártej, vagy egy gyors brownie vaniliafagyival, tegnap nálunk ez volt fini

2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja igen és töltött paprika meg lecsó? Nyáron gyakran főzök
2013. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hideg szamócaleves és málnakrémleves, tojásos lecsó.


De amúgy ugyanazt mint máskor. Ma pl. rizs van tejszínes-füstölt sajtos-zöldségkeverékes csirkemellel. :)

2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!