Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megveszek érte, de hogyan...

Megveszek érte, de hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
annyira kívánom a tükörtojást,de nincs itthon egy csepp zsiradék sem.hogy csináljam így meg?itt már minden bezárt :( nem tudok sehonnan sem olajat venni.adnátok valami ötletet?gondoltam a teflon serpenyőre,de a teteje hogy sűlne meg?meg nem égne meg nagyon az alja olaj nélkűl?
2013. máj. 29. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele egy kis vajat vagy margarint vagy zsírt, de olaj nélkül is sütheted a teflonos serpenyőben!
2013. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát amilyen peches vagyok vaj egy késhegynyi van itthon,zsírt meg nem használunk.remélem sikerül csak úgy szárazon megsütni mert már nem bírom sokáig nélküle :)
2013. máj. 29. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teflonban zsiradék nélkül, lassabb tűzön, és lefedve kell csinálni. :)
2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hőálló tányért kikensz azzal a csöppnyi vajjal, ráütöd a tojást, megsózod és egy forrásban lévő vízzel teli lábosra teszed, úgy, hogy ne jöjjön ki mellette a gőz. Gőzön főtt tojásnak hívják, diétában sokszor használják, finom!
2013. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teflon serpenyőre az a kis vaj és félidőben megfordítod a tojást
2013. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon szalámi, 5 szeletből elég sokáig sütve kb. 2 evőkanálnyi olaj nyerhető ki.
2013. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
húú mennyi ötletet kűldtetek nekem!mind nagyon jó.Amúgy úgy csináltam mint ahogy az 5-ös válaszoló csinálta.de olyan jók az ötlete,hogy mindet leírtam egy papírra és bele tettem a receptes füzetembe.sose lehet tudni mikor járok megint így :) köszi mindenkinek!
2013. máj. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!