Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finomak a grillezett ételek?

Finomak a grillezett ételek?

Figyelt kérdés
Gondoltam nyárára beszerzek egy grill sütőt, mert nah tűz ,sör zene,hozzá kaja ,tiszta jó hangulat,de most csak a hangulatért nem dobom ki rá a pénzt, mert halottam hogy nem jó mert keserű...ez igaz,és ha igaz ez az egész kaját elrontja vagy ad hozzá egy kis extrát?
2013. máj. 24. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk van szenes is és elektormos is. Ez azért jó, mert jó időben tudjuk a szeneset használni a szabad ég alatt, mondjuk a tűzhely mellett, amikor szalonnát is sütünk vagy bográcsolunk, viszont egy hűvös, esős estén is össze lehet ülni a teraszon, és az asztalon elfér az elektromos sütő, és nem is füstöl, nem kell a faszén izzításával húzni az időt. Nekünk még soha semmi nem lett rajta keserű. Ami keserű, az megégett, de égett ételt én meg sem ennék. Rengeteget grillezünk, mióta jó idő van szinte minden hétvégén. Ma is sütöttünk halat, húst és gombát. De szinte mindenféle zöldséget szoktunk, illetve húsokból is nagyon sokat próbáltunk már, különféle ízesítésekkel, mártásokkal, stb. Én sokkal jobban szeretek grillezni mint mondjuk bográcsban főzni. Mert a bográcsban általában olyan étel készül, amit én nem eszek meg (pl. pörkölt, paprikás krumpli - egyiket sem szeretem). A sülthúsokat és zöldségeket minden mennyiségben megeszem egy finom salátával.
2013. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én húst hússal eszek,mellé ugye köret, tehát én ilyen jó szaftos húsokat,hamburgert,hot-dogot meg ilyenek,mellé meg pár zöldséget. Én bográcsolni is szeretek, de már egy pár kaját abból én se eszek meg mert minden héten van pl paprikas krumpli, tök főzeléket mindig is utáltam, de pl gulyás meg ezeket imádom.
2013. máj. 26. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!