Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem olyan ételeket...

Írnátok nekem olyan ételeket (linkelni is lehet), amik előre elkészíthetők, finomak, és tejtermékmentesek?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok úgy, hogy előző este el kell készítenem az ételt, de kifogytam az ötletekből. Pörkölt, paprikás krumpli, ezek mennek.

Sajnos a gyerekem tejfehérje allergiás, így tejmentesen kell főznöm (olyan lehet, hogy utólag megy rá a tejföl, és akkor ő nem kap)

Várom az ötleteket!



2012. okt. 15. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
fasírt, grillezett csirkemell salátával, tarhonyás virsli, virslipörkölt tésztával vagy rizzsel, pizza, pizzás csiga, pestos tészta, ezeket az enyémek megeszik másnap is.
2012. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főzelékek szinte mindegyike elkészíthető előző nap. vékony rántással, vagy lisztes-vizes habarással, esetleg krumplival vagy önmaga turmixolt részével is sűríthetőek.

hozzá bármilyen húsos feltét, vagy tócsni,

lehet kapni a Metróban és az Aldiban is laktóz,-és gluténmentes párizsit, sütve rántva, pörköltnek is finom főzelékek mellé.

Gombapörkölt (tejföl nélkül), vagy bármlyen zöldségpörkölt

is finom tésztával vagy rizzsel.

mindegyik melegíthető másnap.

2012. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Paradicsomos húsgombóc. a gyerekek általában szeretik.
2012. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rántott halfilé rizibizivel, kecsappal vagy salátával.
2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(ló)túró
2012. okt. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!