Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pénteki baráti vacsora!...

Pénteki baráti vacsora! Segítség! Mit főzzek?

Figyelt kérdés

Pénteken meg láttogat minket a legjobb barátom és a barátnője, Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit főzzek.

Ami laktató, olcsó, és esetleg gyors is. :$

(leves, második és valami desszert)



2013. máj. 15. 12:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én a gyümölcslevest pudinggal szoktam...

De el gondolkodtató, ez a spagettis dolog. :)

Lehet kihagyom a levest. :)


S köszönöm mindekinek a segítséget. :)

Néhol el nézztem a kommentelőket, és nagyon negatív véleményt alakítottak ki. :(

2013. máj. 15. 14:54
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__43..


Itt járt már a lepontozó dél körül, a feltett linkben én a 2-es válaszoló vagyok! Már akkor, ott elkezdte "áldásos" tevékenységét.

Hiába kértem már többször is, hogy árulja el miért csinálja, annál gyávább és nem is tudom minek nevezzem, minthogy felfedje önmagát.

Ez van, ilyen is van!

2013. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

12-es vagyok!

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Hideg gyümölcsleves vagy karfiol leves, esetleg ha nem túl drága, akkor friss borsó-leves!

Bőre alá töltött csirke-comb rizi-bizivel, ha borsóleves, akkor a sült mellé a köret lehet tejföllel-vajjal kikevert krumplipüré zöld salival

Somlói, vagy gesztenye-püré, valami hasonló, amit akár előző este el tudsz készíteni, akkor frissen csak a tejszínt és a (szamóca) egyéb gyümölcs-díszt kell a tetejére raknod.

2013. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most úgyis szezonka van én csinálnék egy jó kis hideg eperkrémlevest ami mellé kekszet(pl győri édes jhó reggelt mogyorós gabonaszelet) tálalnék, a levesre pedig egy-két levél mentalevél

Vagy spárgakrémlevest fokhagymás kenyérkockával és baconchipsel.

Másodiknak gombás-kukoricás-répás-zborsós rizst, baconbe tekert csirkemáj és csirkemell hozzá füstölt sajtmártás.

Desszertnek túrós-epres süti, vagy rétes

2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Fuuu!

Köszönöm a sok segítséget. :)

Annyi jó ötletet kaptam, hogy lehet egész jövő héten vendégeket várok majd. :)

2013. máj. 16. 07:10
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagymaleves, olcsó és nagyon fincsi.

Bolognai spagetti.

Túrós palacsinta

2013. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor, a megígért menű:

Lassange (csusza tésztából, mert itt csak azt kaptam)

Palacsinta (több fajta) és ha ezt valaki nem szeretné, akkor van egy kis csokoládés és epres fagyi a hütőbe. :)

Holnapra pedig meg csinálom a gyümölcslevest, "király"tekercsel, és hozzá rizi-bizivel. :)

És ha bátor vagyok akkor csinálok egy kis rétest is :))

2013. máj. 17. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!