Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezzel a menüvel jól lakna két...

Ezzel a menüvel jól lakna két férfi is?

Figyelt kérdés

Öten fogunk ebédelni, három lány, három fiú.

A tervezett menü:

Gyümölcsleves

Sült fűszeres csirkecomb franciasalátával


Nagyon light-os vagy még belefér? Ha nem akkor légyszi ajánljatok valami jó kis különlegesebb kajákat :)


2013. máj. 12. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jól lehet vele lakni, nem azon múlik!


A jóllakás a mennyiségtől függ!


Az ízlés, meg hogy mit szeretnek, az már teljesen más kérdés, de az meg egyéni dolog, azt úgy sem tudja senki kitalálni.


Én mondjuk szeretem, de megeszek belőle kb fél liter gyümilevest, 3 egész cs.combot, meg vagy 40 dkg fr.salit. :)

2013. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

5-en ebéltek:3 lány+3 fiú


Biztos csak nekem tünt fel :D

2013. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó a menü, persze ha a vendégek szeretik.

A jóllakás a mennyiségen múlik, de feltételezem a vendégek nem nálatok akarnak 2 napra előre enni :)

2013. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem 5 vendég lesz, és a kérdezővel együtt 3 lány.
2013. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Csinálj a fiúknak a csirkecomboz valamilyen burgonyás köretet is, amúgy az én gyomromat megviselné gyümölcsleves után a francia saláta, inkább másfajta salátát ennék mellé.
2013. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg bocsánat: három lány, két fiú :D :D :D

Igazából a hangsúly azon lesz hogy végre több mint egy hét után újra együtt lesz a család :)

2013. máj. 12. 18:01
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

A sült combhoz a franciasaláta nem illik. A zöldségeket inkább egy kanál zsíron párold meg, sóval, borssal, kakukkfűvel, bazsalikommal fűszerezve.

Én még sütnék mellé krumplit is, mert a jó étvágyú fiúk nem

laknak jól a zöldségekkel. Hacsak nem sütsz nekik fejenként legalább 3-4 combot.

2013. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor milyen sali illene hozzá? Jégsaláta vagy tzatziki?

Lassan már tényleg elgondolkozom a burgonyás köreteken :D Azért gondoltam először salátára, mert meleg időt mondanak szombatra és ezek olyan jó hideg ételek és könnyűek.

2013. máj. 12. 18:05
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Attól, hogy zöldség van benne, egy majonézes saláta soha az életben nem lesz könnyű!


Amúgy kombinálhatod a burgonyát a salátával, készíts mondjuk egy majonézes burgonyasalátát.

Fele-fele részben rakhatsz bele majonézt és natúr joghurtot.

Forrázz bele félkarikára vágott lilahagymát, és vágjál bele nyersen angolzellert.

Nagyon feldobja a friss ropogósságával, és az üde ízével!

2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Pl, citromos olajos öntettel jégsaláta, paradicsom, uborka, keveréke. Csinálhatsz mellé rizst, vagy krumplit is.
2013. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!