Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek a sosem látott...

Mit fözzek a sosem látott leánynak?

Figyelt kérdés
jön vendégségbe a férjem lánya,(kapcsolatuk 10-20 éve nem jó) meghivtam ebédre,mit fözzek neki? 24 éves fiatal lány,tanárnak tanul.
2013. máj. 11. 15:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ugy halottam nagyon fent hordja az orrát.osztrák nemzetiségü,én Magyar.milyen konyha? kevert legyen?
2013. máj. 11. 15:15
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne próbálj különlegességekkel kirukkolni, mert ha valóban olyan, amilyennel leírtad, úgy sem értékeli. Legyen egyszerű, szerény, de nem zsíros, "túlságosan magyaros" kaja. Rántott csirke, rizibizivel, uborkasalátával. Előtte becsinált leves.
2013. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Becsinált= ragu.
2013. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Talán a húsleves az, amit mindenki megeszik, főfogásnak olyat csinálj, hogyha vega, akkor is tudjon enni, pl. rántott sajt, vagy zöldségek, köret, saláta, desszeertnek palacsinta, ez is olyan, amit szinte mindenki szeret.
2013. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
46%
Szerintem mindenképp magyar kaját készíts. Ha ennyire fennhordja az orrát akkor valószínűleg csak kritizálni fogja az osztrák kaját hogy ők nem így csinálják stb. Plusz lehet álszentnek is tartana hogy be akarsz nyalni nála. Magyar kaja!És úgy csináld ahogy szoktad!Lehet azzal érvelni ha nagyon húzza a száját hogy ti itt így csináljátok, ő meg nem szokta meg ezeket az ízeket. De nekem az az érzésem hogy enm lesz konfliktus!Ha ennyi idő után elmegy hozzátok akkor szerintem az csak jól sülhet el.
2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
félek ettöl az egesztöl,remelem sikerül ujra kibékiteni az apukat a leányával.ha egy gulyas levest,meg egy pörit csinalok nem nyulhatok mellé?vagy inkabb mast??
2013. máj. 11. 15:27
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Húslevest ne, én pl. utálom. Gulyás levest se szeretem, de az különlegesebb. Én pl. imádom a nokedlit, azzal is próbálkozhatnál. Sajtos nokedli, tejszínes nokedli. :)
2013. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gulyásleves és a pörkölt együtt nem nagyon jó. A kettő csaknem ugyan az, csak az egyik leveses.
2013. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gulyásleves és pörkölt az sok és szinte hasonló, ráadásul együtt a kettő nehéz étel, fulyásleves után elég valamilyen könnyű tésztaféle, rizskoch, palacsinta, fánk, lángos, aranygaluska, stb.

Pörkölt előtt valamilyen könnyű leves jobb.

2013. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a nokedlit ki nem állom, se sajtosan se tojásosan. :-))
2013. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!