Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek hétvégén? Ötletek?

Mit főzzek hétvégén? Ötletek?

Figyelt kérdés

Valami, ami inkább több zöldséget tartalmaz, mint húst. Levesre és másodikra egyaránt kérek ötleteket.

Kösziiiii


2013. máj. 10. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötletek! Megírom majd mit választottam.

Valahogy kedvet kaptam a gyümi leveshez, még sose főztem.

A második valószínűleg rakott zöldség lesz. Imádom a karfiolt, és brokkoli hozzákeverve füstölt sajttal, hümmm, jól hangzik.

A fokhagymakrémlevest imádom és nagyon egyszerű.

Megyek a piacra :)

2013. máj. 11. 08:12
 12/13 A kérdező kommentje:
Végül a piacon vettem karfiolt és kelkáposztát rakottat csinálni. Na az nem lett belőle, mert a fagyóban volt steak-nek való. Így karfiol leves lett stake-kel. Nagyon fini lett mindkettő. Alapvetően undorom van a sok és színtiszta hústól, de most a steak nagyon jól esett. Először csináltam ilyet is.
2013. máj. 12. 22:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést. Nálam is elő szokott jönni, hogy akármit, csak húst nem!!!

Alapvetően én is olyan vagyok, amit megkívánok, azt főzök, eszek, nem ragaszkodok mereven az előre eltervezett dolgokhoz.

Kedves egészségedre! További szép napot!

2013. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!