Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Testépítők! Ti hogy készítitek...

Testépítők! Ti hogy készítitek el a csirkemell rizst?

Figyelt kérdés
Hogy készítsem a csirkét, hogy finom legyen, de egyszerű legyen megcsinálni? Nem vagyok valami nagy szakács, de mostantól magamnak kell a kajámat megcsinálni, minden tanácsot elfogadok, köszi
2009. szept. 30. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok testépítő, de én így csinálnám:


a cs.mellfilét bepácolnám valami finom fűszersóval, vagy delikát-bors-mustár keverékével megkenném és teflon serpenyőben kevés olajon szép pirosra sütném mindkét oldalát


a rizset olajon megpirítanám (fehéredésig), felönteném 1,5x annyi forró vízzel, delikát, bors, egy fél fej vöröshagyma bele és fedő alatt készre párolnám.

2009. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia nekem történetesen testépítő a párom és én főzök neki mindennap. Ez nagyon egyszerű adok több tippet.

1. Vüan egy úgynevezett sütőzacskó amibe belerakod a finoman megfűszerezett csirkemellet mert csak azt ehetik. Bekötöd a zacsi tetejét, vágsz rá néhány kicsi apró lyukat és be a sütőbe. 10 percig nagy lángon majd 50 percig kicsin finom lesz és szaftos.

2. Felkockázod a csirkemellet. Egy serpenyőbe extra szűz olivaolajat teszel nagyon keveset és apőritasz egy fél fej vöröshagymát az puhára dinszteled fedő alatt és ráteszed a csirkemell kockákat. amíg nem lesz teljesen kifehéredve ne sózd meg és ne fűszerezd mert bekeményedik. mikor fehér jöhet egy kis só bors vegeta meg amilyen fűszert szeretsz nagy a választék. De ha egy kicsit bonyolultabbat akarsz akkor tehetsz bele zöldborsót de ne sokat mert sok benne a cukor, zöldbabot és brokkolit vagy amt szeretsz.

3. Fogsz egy tepsit belekarikázod a meghámozott krumplit( A testépítők nem csak rizst ehetnek hanem krumplit is köretnek nem kell drasztikusan felfogni) És ráteszed a megfűszerezett csirkemellet. kis lángon 1 és másfél órát sütöd.

4. Nyugodtan ehetsz pörköltöt de csak tiszta csirkemellből. Kis lábasba rajsz olivaolajat és vöröshanymát kockára vágva. ráteszed a kockára vágott csirkemellet, összekevered és jöhet a paprika paradicsom apritva szintén keverés és a pirospaprika majd felönteni egy kis vizzel. Kevergetni kell hogy a pirospaprika ne égjen le és ne legyen keserű.fedő alatt főződ 30 percig. Nagyon fincsi ez is.


Remélem tudtam segiteni. Rengeteg táplálék kiegészítő van már a piacom ezeket is nyugodtan tolhatod például fini fehérjeporok több ízben. És egy tanács este egyél meg 250g túrót vagy simán vagy valamilyen fehárjeporral keverve. Az igazi testépítők akik komolyan veszik azok azt is megeszik ami nem jó vagy keserű, ha majd később te erre nemtudod rávenni magad és csak a fincsit keresed ne legyél tetépítő. Nekik se olyan könnyű én márcsak tudom mert én eggyütt élek vele és én csinálom mindenét. Remélem tudtam segiteni.

2010. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!