Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi volt a vasárnapi menü?

Nálatok mi volt a vasárnapi menü?

Figyelt kérdés
én már rosszul vagyok a hétvégi rántott hús köret variációtól a család csak azt enne:S minden nap...
2013. ápr. 21. 21:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

Húsleves, Rántotthús, rizs, gombáshús

majd süti

2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk egy évben legfeljebb 3-4-szer van rántott hús, ahol mindig az van, ott nem tudnak fözni!!!


Nálunk raguleves volt kacsaaprólékból, utána káposztás tésztával töltött kacsa, hagymás tört krumpli, jégsaláta, uborkasaláta, desszertnek meg madártej.

2013. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

orjaleves gríznokedlivel

pacal főtt krumplival és savanyúsággal

meggyes süti

2013. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Borsóleves, tegnapi maradék lasagne (vega és normál verzió is), valamint friss tojásos nokedli.


Ahol rántott hús van minden hétvégén, ott tényleg nem lehet nagy a főzőtudomány...

2013. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
48%

Hidd el, nem olyan rossz az. Hetente egyszer azért ki lehet bírni. Én nagyon szívesen cserélnék veled, mert az én anyukám az egészséges táplálkozás és a Stahl-magazin megszállottja, úgyhogy nálunk minden vasárnap valami ehetetlen tengeri hal vagy csirke van, olyan zöldségekkel, amikről még életemben nem is hallottam, meg mindenféle lehetetlen öntetekkel. Ráadásul zöldségből mindig akkora adag van, ami egy nyúlnemzetségnek egész életére elég lenne, a hús meg... valahol az is ott van a tányéron :) De igazából se a húsnak, se a zöldségnek nincs normális íze, jóllakni pedig véletlenül sem lehet vele, de azért anyukám abban a hitben él, hogy milyen egészségesen táplálkozunk.


Biztos, hogy olyan rossz az a rántott hús? :)

2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

"Biztos, hogy olyan rossz az a rántott hús? :)"


NEM, a rántott hús NEM ROSSZ, de MINDEN héten borzasztó unalmas, és hiába LENNE jó, már rá sem tudsz nézni.


Ha meg anyukád amiket föz, az nem jó, akkor ideje lenne megtanulnia föznie, mert ezek, amiket felsoroltál, JÓL elkészitve igen finomak is lehetnek, de ha valaki nem tud fözni, akkor az a rántott húst is moslékká alakitja.

2013. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk azért van minden hétvégén rántott hús, mert mindenki imádja, apám hozzá is van szokva, hogy az legyen a vasárnapi ebéd, ha mindenki azt szeretne, akkor miért csinálnánk mást?
2013. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

Rántott husi, krumplisalátával / rizibizivel. Lehetett választani :)

Igen, tudok főzni, hónapok óta nem csináltam rántott húst, úgy hogy igen jól esett nekünk. :P


5-ös küldjek egy kis rántott husit fénypostával? :) Nem lehet könnyű neked, nálunk ennyire nincs túlzásba víve az egészséges táplálkozás dolog.

2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekkoromban is ez a rántotthús a vasárnapi ebéd volt a mánia... na kb. 12 éves korom óta rá sem néztem a rántott húsra ennek köszönhetően. Bármilyen jó is valami (bár a rántott hús nem az, dögunalmas, semmi különösebben finom nincs benne), minden héten nem bírnám ugyanazt enni.


5-ös: örülj neki, hogy édesanyád törődik az egészségetekkel és változatosan főz! :)

2013. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

Éhes lettem...

Anyukám ma tartotta a félévenként esedékes shopping túráját, szóval én ma jót mekiztem. :)

2013. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!