Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a vasárnapi menü?

Mi lesz a vasárnapi menü?

Figyelt kérdés
Én még csak azt tudom,hogy mézes zserbót sütök,a többit még kigondolom. :) Mindenkinek jó sütés-főzést! :)
2009. okt. 10. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gombaleves, cigánypecsenye, káposztasaláta, kevert kuglóf
2009. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
húsleves, krumplipüré, fasírt,rántotthús,epres joghurtos muffin:)
2009. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Francia hagymaleves, kapros-juhtúróval töltött cs.mell rántva sültkrumplival, lilahagymás paradicsomsalátával, desszert: somlói galuska.
2009. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zöldborsó leves,marhapörkölt galuskával,uborkasaláta,padlizsánsaláta, képviselőfánk.
2009. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rántott csirke, sült tarja, sült krumpli,majonézes tojás, gombás töltelékkel, nyami:)
2009. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A héten a falusi rokonoktól kaptunk két levágott "kapirgálós" tyúkot, az aprólékjából (+ máj, zúza) levest csinálok, a húsosabb részekből töltött csirke lesz rizzsel, krumplival, céklasalátával, desszertnek meg már ma magcsináltam a tiramisut, annak egy éjszakát úgyis állnia kell a hűtőben. :)
2009. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gombaleves,tyúkpörkölt,rántott hal,cseh krémes
2009. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!