Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok rántott húst enni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek említettem hogy nálunk ez szokott lenni a szokásos vasárnapi ebéd. Mire azt mondta, hogy ők csak karácsonykor szoktak azt enni, meg nagyon ritkán...Én ezen nagyon meglepődtem. Vajon az anyagi helyzetük miatt? Vagy vannak családok akik nem szeretik? Nálatok hogy megy ez?
2013. febr. 24. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
1-2 hetente biztos van.
2013. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén van az is az ebédhez. Imádom. De nálunk általában a rántott csirkeszárny,comb,mell kerül tányérra.
2013. febr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Klasszikis rántotthús úgy kb 4-5 hetenként kerül a hétvégi menübe, pedig nagyon szeretjük. persze közben előfordul rántottmáj , rántottgomba, rántottsajt, rántotthal, mert magát a panírozott dolgokat imádjuk.

magát a rántotthúst is sokszor ízesítem valami mustáros, vagy fokhagymás pácban, de a karaj a szűzpecsenyével az "szent", az csak a maga természetes valóságában az igazi nekünk.

2013. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, de az igazság az, hogy valami miatt mindig más kerül az asztalra. Nem is tudom, hogy miért. Így nagyon ritkán eszek, jó hogy eszembe juttattad. Utoljára a decemberi ünnepek körül ettem. Legszebb ideje már ismét beiktatni.
2013. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!